Konstrukční práce schmittův KO

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#16 Příspěvek od Andrea »

mirku píše:... oni na univerzitě v Plzni otevřeli i elektroniku ? :roll: :lol:
Ta už je tu dávno, dýl než práva, tak nerejpej. :sm:

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#17 Příspěvek od Bernard »

marefly píše: jaké duplicitní vlákno?
Fakt, není duplicitní. Jen rozhozené široko daleko. http://svetelektro.com/modules.php?name ... 287#274287

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#18 Příspěvek od Yarda1 »


Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#19 Příspěvek od Eleman »

Já nevím, proč mne vždycky dokáže nas..., když někdo něco chce po jiném (nejlépe vypracovat nějaký úkol do školy), aniž by proto něco udělal. Prostě mi to přijde jako vychcanost na úkor jiných. Místo aby se učil a snažil něco dokázat, tak se to snaží obejít. To bude dělat celý život?
Na druhou stranu rád poradím a mám z toho radost když to někomu pomůže, ale je potřeba vidět snahu tazatele problém vyřešit vlasními silami, pak to má smysl.
Sorry za OT.
Tím se také omlouvám těm, kteří nesdílí můj názor. Ať tedy podporují vychcanost, možná se jim to někdy vrátí.

Uživatelský avatar
Hanizek
Příspěvky: 364
Registrován: 01 dub 2009, 02:00
Bydliště: Uganda

#20 Příspěvek od Hanizek »

http://www.schematics.wz.cz/e-knihy_page_3.html

Stáhni si odsud knihu: "Operační zesilovače v elektronice". Není tam sice vše, ale mohlo by tě to alespoň trochu popostrčit.
EDIT: Nebo zkus časopis "Konstrukční elektronika" - 1996/3. To číslo je celé o OZ.
Síla bez rozumu se vlastní vahou hroutí (Horatius)

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#21 Příspěvek od Crifodo »

Andrea píše::sm:
myslíš někdy i na něco jinýho?

Uživatelský avatar
marefly
Příspěvky: 8
Registrován: 29 bře 2011, 02:00

#22 Příspěvek od marefly »

je sice pravda a teď se nechci někoho zvás dotkout že co máme elektroniku od druhého ročníku tak jsem proto dělal uplný hovno elektonika mě vůbec nebaví a když před sebou vidím co se se mám učit do el za MO tak radši bych radši dělal 1000h veřejno prospěšných prací. je ot asi tak jako kdyby někdo chtěl po automechanikovi aby se naučil programovat ve visual basicu nebo c++ blbý přirovnání ale je to tak

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#23 Příspěvek od Andrea »

Crifodo píše:myslíš někdy i na něco jinýho?
Jasně! :guns:

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#24 Příspěvek od Andrea »

marefly píše:je ot asi tak jako kdyby někdo chtěl po automechanikovi aby se naučil programovat ve visual basicu nebo c++ blbý přirovnání ale je to tak
Automechanik umí opravovat auta, co umíš ty, že se k němu přirovnáváš?

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#26 Příspěvek od Maskot »

Ond3x píše:Já se o víkendech a po večerech učím elektro a na maturitu. Ty děláš hovno a máš mít stejný papír jako já? Proč?
Protoze si mysli, ze dve stovky je neco jako pevny bod ,ktery hledal jeden clovek,aby mohl pohnout zemi.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#27 Příspěvek od BOBOBO »

Myslím si , že je jedno , jestli dostane za 4 s nějakým nedodělkem , nebo za 1 s dílem od někoho . Pro jeho další působení ve společnosti je to jedno . Pokud ho někdo vezme na pozici s elektrikou , tak ho hned vyrazí a jinde netřeba dumat , třeba bude dobře řídit sběrný dvůr nebo nastupuje ke strejdoj . :D Jinak kdyby prohledal starší vlákna , tak před nedávnem zde SKO proběhl .

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#28 Příspěvek od masar »

Nejspíš z něho bude vedoucí pracovník v nějaké firmě. Kolem sebe jich vidívám spousty. :wink:

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od Habesan »

Všimli jste si, jak tihle týpci začnou urážet už na první stránce vlákna?
Mohli bysme počkat, až nám oznámí, že tu maturu dostal, a pak si to řešení vypracovat jen tak, z rozmaru.

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od Jirka »

Kdyby jste měli webový stránky, tak vás takový dotazy nebo žádosti ani nepřekvapujou. Vždy v lednu a v březnu to "vypukne" a můžete tam mít 100x napsáno, že na objednávku nic neděláte ...
:)
*****

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“