Multifunkční tiskárna Canon MP 600, vada tisku

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ovecka
Příspěvky: 55
Registrován: 29 zář 2007, 02:00
Bydliště: Kroměřížsko

#16 Příspěvek od ovecka »

není špatný hlavu vymontovat, a dát ji nad horkou páru, nebo vzít teplou destilku a propláchnout.... jinak se dá koupit kapalinka, která ti zaschlou barvu v hlavě rozpustí a pročistí, akorát nevím jak se jmenuje, dostal jsem ji v kitu k barvám...

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od hafca »

Stalo se mi něco podobného. Mám o trochu novější model (Pixma MP970), ale myslím, že to bude stejné. Taky mi to začalo dělat proužky viditelné jen při tisku fotek. Napsal to už dřív ferro0, zkus zarovnat hlavu. Já jí nechal zarovnat automaticky a proužky zmizely.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#18 Příspěvek od Duvsan »

zdenek-ch píše:Softwarově jsem samozřejmě již zkusil všechno, i zarovnat hlavu...

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#19 Příspěvek od Duvsan »

zdenek-ch píše:Kontakty jsem vyčistil, ale k "plivátku" jsem se nedostal, nicméně, nevím, jsetli by to mohla být příčina proužkování. Můj typ je, že je odvařených pár trysek na hlavě...ale třeba se pletu.
Odvarené trysky by podľa mňa mali robiť pruhy (vynechávky) po celej šírke strany. Skontroluj to "plyvátko" a štetinku.

Uživatelský avatar
zdenek-ch
Příspěvky: 170
Registrován: 13 lis 2010, 01:00
Bydliště: Frýdek-Místek

#20 Příspěvek od zdenek-ch »

Zkusil jsem tedy vyčistit i "plivátko", ale jak jsem si myslel...nepomohlo to, výtisk je bezezměny.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“