Plazma LG42PX4RV, Y-SUS 42V7

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#16 Příspěvek od kozoka »

LG už to nahradilo tranzistorama od modelů PG6000 r. 2008.

Desky umí měnit cvičená opice ale na rovinu, tuhle tv bych vzal a hodil celou do kontenéru i stěma tvýma hybridama. Mysliš si, že neumím opravit T-con nebo zakladní desku?
Na T-conech většinou odcházejí stabilizátory a servisy to většinou vyřadí na celou desku nebo panel aniž by něco změřili, bohužel taková je realita!!!

Co se týká těch desek v LG tak odcházejí díky konstrukčním chybám. žádné elity ale prostě je to podimenzované a přehřívá se to.

Proto se dodává KIT!!!!!
Hanba je něco takové zakazníkovy vůbec vydat, jestli se chceš dostat do kriminálu, je to tvoje věc. Ja chci spát klidně s čistým svědomým.

Ty desky se v aut. servisu opravovat nesmí, a pokud by toto udělal, okamžitě je to důvod odstoupit od servisní smlouvy.

jak pišeš, že desky umí měnit cvičená opice, tak opici by i mnělo dojít proč LG zakazuje takové opravy - výměněnou hybridů, nahradu tranzistorama apod.

Uživatelský avatar
standamajka
Příspěvky: 219
Registrován: 14 led 2005, 01:00
Bydliště: Tábor

#17 Příspěvek od standamajka »

Tak jo nemá smysl odporovat já jsem chtěl po tobě vědět jestli když se dají originál hybridy do modulů tak zda odejdou což u starší plazmy jo.
Jinak že by se to odstranilo když se začaly dávat tranzistory to sám dobře víš že ne odchází to jak u LG Philips nebo Panasonic je to jedno jaká je to značka to za prvé a za další sám dobře víš že dodávají díly hlavně repasované a za nasmyslnou cenu v záruce je to jedno ale po záruce aby dal zákazník 4.500,-Kč za desku a 500,-Kč za práci když si třeba tu samou plazmu muže koupit za 9.000,-Kč.Já třeba raději ten vadný Fet vyměním a zákazníka to vyjde na polovinu a je spokojenost na obou stranách.Takže o tom to hlavně je a nechci se tady nikoho dotknout nebo ho naštvat.Já si osobně vážím každého kdo umí dohledat vadnou součástku a né vyměnit celou desku pokud není celá KO třeba díky zdroji.
Třeba jestli děláš Philips tak víš že vychází stále plno úprav a je to stejně na prd a musí si člověk po záruce stejně poradit sám .

Zbytečná citace celého předchozího příspěvku vymazána. Viz
PRAVIDLA, odst.14b). Killroy

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#18 Příspěvek od kozoka »

tak Philips je kapitola sama o sobě

Uživatelský avatar
kasa
Příspěvky: 205
Registrován: 24 bře 2010, 01:00

#19 Příspěvek od kasa »

Teď jsem mluvil s Filipsy, prý čekají, co řekne Kozoka. Tak já nevím, Tondo M. ...---....

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#20 Příspěvek od kozoka »

co mám říct o firmě která prodala televizní divizi činanům.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“