PC nepřehraje video

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#16 Příspěvek od keemo »

skus zakazat hw akceleraciu-prehravanie videa skusit pozastavit,pravomysou kliknut do videa,vespod najst polozku "nastavenia",a na prvej karte s obrazkom monitora odskrtnut hw akceleraciu.
Co presne je to za model? na strankach AutoCont-u je asi 6 modelov v roznej konfiguracii v rade Alivio...

Uživatelský avatar
jova1
Příspěvky: 1207
Registrován: 20 pro 2007, 01:00
Bydliště: Chýnov - to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od jova1 »

Odinstaloval jsem obnovou systému vše dva měsíce zpět a nic. Jak se to chová je ukázáno zde. http://web.telecom.cz/jova1/ukazky/film.wmv

Uživatelský avatar
jova1
Příspěvky: 1207
Registrován: 20 pro 2007, 01:00
Bydliště: Chýnov - to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od jova1 »

V PC je corel duo 3GHz, ati radeon HD 2600 pro. Akcelaraci jsem vypnul a pořád to samé.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od CZJKP1 »

Jestli dobře rozumím, tak tam máš nějákou výkonnou grafickou kartu píchlou v (PCI?) portu.. Zkus schválně ten monitor připojit do té karty co je integrovaná v MB..Pokud to bude dělat taky garfikou to není..


Zkusil bych následující řešení:

Ještě zkus nalítnout na ovládací panely, tam je ikonka flash player, rozklikni ji. (Kdyby tam náhodou ikonka nebyla, jde se do toho nastavení dostat že si najedeš na nějáké video např. na youtube, video ,,nespouštěj" aby se to neseklo, naopak klikni na ,,pause", potom do toho černého okna, kde se video přehrává najeď a klikni na pravé tlačítko myší a zvol možnost ,,globální nastavení")

Karta ,,uložiště"

Zaškrtni: Povolit webům ukládání informaci v tomto počítači

Potom klikni na ,,odstranit vše" otevře se ti okno, a tam zaškrni obě dvě možnosti (tj. odstranit veškterá data a nastavení webu, i odstranit všechny licenční soubory pro video a zvuk a klikni na ,,odstranit data"


Karta ,,přehrávání"

Zaškrtni: požádat o povolení, pokud chce web použít sítě peer-assisted

Karta ,,Další volby"

Zaškrtni: provádět automatické zjištování aktualizací a klikni na zkontrolovat nyní.. Potom to potvrď a zavři..


Stáhni si ,,CCLEANER"

V levém sloupečku klikni na ,,čistič"

Na kartě windows zaškrtni úplně všechny položky, jenom volbu ,,vyčistit volné místo" nech nezaškrtlou (je to akce která trvá delší dobu, navíc se mě zdá momentálně zbytečná)

Na kartě aplikace zaškrtni úplně všchno..

Pak klikni na ,,analyzovat" a až to dojede, a napíše že je tolik a tolik nepořádku k odstranění tak klikni ,,spustit cleaner"

Až to bude hotové (odstraněné) tak pak klikni v levém sloupečku na ,,registry" na kartě ,,čištění registrů" zaškrtni všechny možnosti, pak klikni na ,,hledej problémy" , až to dojede klikni opravit vybrané problémy, nabídne to vytvoření zálohy registru, doporučuji ji udělat.. I když já jí nikdy nedělal, a nikdy mě to nesmazalo nic, co by způsobilo nefunkčnost PC. Pak klikni ,,opravit všechny problémy"

Pak zavři ccleaner

Spusť ,,tento počítač" a do řádku průzkumníku zadej tuto cestu C:\WINDOWS\Prefetch a všechny soubory v této složce vymaž..

Pak vymaž všechny soubory i z této složky C:\Documents and Settings\(TVÉ UŽIVATELSKÉ JMÉNO CO MÁŠ NASTAVENÝ V OS)\Local Settings\Temp

Potom spust IE, Nástroje, Možnosti internetu, v odstavci ,,Historie procházení" klikni na odstranit, zaškrtní všechny položky a klikni na OK. Potom klikni na nastavení, které je vedle položky ,,odstranit" a zvol: místo na disku, které bude použito, nastav tam minimálně hodnotu 50..
Potvrdit OK.. Reset PC, vyzkoušet..
Naposledy upravil(a) CZJKP1 dne 23 pro 2011, 12:57, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
jova1
Příspěvky: 1207
Registrován: 20 pro 2007, 01:00
Bydliště: Chýnov - to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od jova1 »

Prozatím všem děkuji za pomoc. Je to „služební“ PC tak se k němu dostanu až po svátcích a budu pokračovat. Nejdřív mrknu zda to má nějakou gr. kartu na základní desce a budu laborovat dál.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od CZJKP1 »

Trošku jsem ještě doplnil info do mého příspěvku výše

Uživatelský avatar
jova1
Příspěvky: 1207
Registrován: 20 pro 2007, 01:00
Bydliště: Chýnov - to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od jova1 »

Díky 25. půjdu do „fabriky“ zatopit, tak to otestuji.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od CZJKP1 »

nz

Uživatelský avatar
jova1
Příspěvky: 1207
Registrován: 20 pro 2007, 01:00
Bydliště: Chýnov - to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od jova1 »

Provedl jsem jednotlivé kroky čistky podle seznamu a výsledek se dostavil. Zdá se že to už vše funguje jak má. Děkuji moc za rady :D

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od CZJKP1 »

No vidiš to 8-) ...

To můžeš vyzkoušet i doma a zrychlí se ti PC. (teda v tom seznamu, od kroku CCLEANER)

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“