TV koncesionářský poplatek

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#16 Příspěvek od BIPOLAR »

Sliby se slibují a blázni se radují. :lol: :lol: :lol:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od FRANSIMOR »

kokun píše:FRANSIMOR - pleteš si "hovno s pitralónem" - toto je vlákno o TV koncesionářském poplatku, nikoliv o SAT příjmu a zpoplatnění karet 8O :cry:
jo pravda už to vidím,že jsem v jiném vláknu než původně myslel :oops:

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#18 Příspěvek od kokun »

Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#19 Příspěvek od p32 »

To je správný názor, ale připojil bych k tomu i hodinky, protože některé mohou komunikovat na inetu a tak se dá taky sledovat TV.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#20 Příspěvek od Kvicala_r »

Jo a ještě taky zrcadlo... tam se mi podařilo kterýsi den taky zahlédnout nějaky ČT... Jediny co kvituji, jsou dokumenty na ČT2

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#21 Příspěvek od Artaban001 »

No zkrátka pokud máš mobil, tablet, notebook, máš podle nich doma zařízení schopné přijímat TV vysílání a proto Tvá domácnost musí platit, i když nemáš televizi.. No tohle se už řešilo před nedávnou dobou v souvislosti z počítačem s internetem.. Platí tohle nařízení i na můj Samsung S5611, nebo CAT B100? :-)
No vzhledem k tomu, že vlastní domácnost nemám, tak se mě to netýká, ale nesouhlasím s tím.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#22 Příspěvek od p32 »

Dnes jsem spravoval nastavení jední tiskárny od HP, aby zase tiskla z W8.1 a v menu byla možnost tisku nějaké kopie z inet (nevím už přesně ten název). Dal bych proto taky TV poplatky i na tiskárny, protože některé je mohou přes wifi připojení sledovat a až stiskneš tlačítko, tak dokonce i vytisknout ten záběr. :cry:

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#23 Příspěvek od ZVUK2000 »

Ten poplatek by neměl projít. Stejně tak jak se nemusí platit za rádio v mobilu.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#24 Příspěvek od Kvicala_r »

No právě a teď tím zatáhnou do hry i ROZHLAS - jen aby se mohli pakovat nenažranci z TV. Kdy už stát začne hospodařit ekonomicky - kolik stanic má prima a potažmo i nova - v reklamách nevidím zase takový rozdíl, aby to někdo táhl ze svého vše a programová skladba byla tak vyrovnaná.

S tím rozhlasem mi to připomělo téma, kdy chtěli platit za autorádia ve firemních vozech... Jasně, člověk platí rozhlas doma a zaáz sedí v autě a poslouchá čro...

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#25 Příspěvek od xsc »

Kvicala_r píše:S tím rozhlasem mi to připomělo téma, kdy chtěli platit za autorádia ve firemních vozech... Jasně, člověk platí rozhlas doma a zaáz sedí v autě a poslouchá čro...
Osobně si myslím, že přesně o firmy jim jde. Domácnost platí poplatek jeden a ve většině domácností TV je, takže placení poplatků za tablet se neprojeví. Ale firma platí za každý kus, takže by právě znovu mohly přijít na řadu autorádia, mobily (skoro každý je dnes "chytrý"), tablety a firemní PC. To by byl teprve vejvar.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#26 Příspěvek od tomasjedno »

Nevím, kde jste vzali informaci, že se za firemní autorádia neplatí.
Koncesionářský poplatek se platí, ne však autorský (ten pochtíval Intergram navíc k tomu).

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#27 Příspěvek od ZVUK2000 »

tomasjedno píše:Nevím, kde jste vzali informaci, že se za firemní autorádia neplatí.
Koncesionářský poplatek se platí
Ano za autorádia firmy platí. Mobily byly od poplatků z logických důvodů osvobozeny.

Uživatelský avatar
Otkundes
Příspěvky: 1581
Registrován: 14 bře 2010, 01:00

#28 Příspěvek od Otkundes »

Pokud nebudou chtít evidovat a zpoplatňovat každý přístroj, schopný v domácnosti příjmu R&TV vysílání, je mi to jedno. Stejně každý rok v lednu platím za svou domácnost na celý rok dopředu, i když vysílání R&TV pro jejich nevyhovující programovou kvalitu a mizernou informační hodnotu vysílaných relací již ani nesleduji.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#29 Příspěvek od serviceman »

Jiná věc je, že na internetu není plnohodnotné vysílání TV. Večerní programy skoro vůbec a filmy vůbec ne. To je vázané na nějaké licence a je otázka zda je v silách české TV celý program na internetu vůbec vysílat. Další věcí je, která se řeší v celoevropském kontextu, že mnoho z toho, co tam je, nelze přijímat v zahraničí - zase licenční politika. V evropském kontextu ale pojem "zahraničí" poněkud ztrácí smysl - to si uvědomují a řeší i jinde.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#30 Příspěvek od Pikofarad »

ČT slibovala,že nebudou reklamy.Proto vybírá od diváků pravidelný poplatek a holí erár o miliardy.Ovšem našli způsob jak s tím vyčůrat.Tento pořad vám přináší ta a ta firma,kterou nám tímto vychcaná ČT určitě ne nezjištně vtlouká do povědomí :evil:
Za co tedy platíme????

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“