Černá hora nevysílá

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#16 Příspěvek od BOBOBO »

Chlapí , tak jsem opravil rozvod u jednoho kámoše a má tam 19 programů , asi 6 polských ale tmu , tak jak jste se s tím popasovali ? Je zde v prodeji STB - jen stb , na dekodování této soustavy ? Děkuji

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#17 Příspěvek od xxxe »

ok1hga se už neozval i když vyhrožoval že napíše jak dopadne.Vyzkoušet ten Ican od O2 ,ten to asi bude zvládat,já ho ale teď tady nemám tak to neotestuju.

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#18 Příspěvek od lumca »

Ican od TO2, to zvládne, ovšem komfort obsluhy je katastrofální! Jinak pro příjem polských MPX je vhodný kterýkoliv STB s podporou MPEG4/AVC-H.264 (musí, ale podporovat HD tj. Full HD rozlišení, protože Poláci vysílají TVP1HD a TVP2HD v tomto rozlišení a pár STB toto nezvládne). Dobré zkušenosti, ohledně příjmu i v obtížnějších podmínkách máme se značkou Miton. Prodává ji jedna ostravská firma, cena do 1.000Kč.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#19 Příspěvek od xxxe »

A zkoušel jsi ten ican přeflashnout tím upraveným z netu že pak jde i internet prohlížet na něm?Sice to je pak lenoch ale to DVB-T docela ujde.

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#20 Příspěvek od lumca »

Ne, nezkoušel, ICAN jsem kdysi dostal na testy a pak ho někomu věnoval. Od té doby řeším zásadně a pouze běžné STB s MPEG4/AVC-H.264. Je to jednodušší a spolehlivější! Nějaký net, přes STB téměř nikoho nezajímá. Všichni chtějí koukat na PL nebo CZ programy a nedovedu si představit anabázi ovládání takovéhoto STB, běžným důchodcem s ICANem!!

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#21 Příspěvek od ok1hga »

tak jsem se konečně dostal ke zkoušení těch poláků . . .
bohužel nenaladím nic, je to slabé a ani se zesilovačem 24dB.
. . . ještě zkusím jinou anténu, ale až někdy v srpnu, dříve se k tomu nedostanu . . .

na spektráku to vidím s úrovní asi 12 dBuV a úroveň rušení asi 7 dBuV !

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#22 Příspěvek od BOBOBO »

Tak jsem včera koupil a spustil toho zircona z výprodeje z AME . No a na jednu anténu z toho vypadlo toto : 40/čt1,2,24,4 , 43/čt1,2,24,4 , 48/tvp1,2 , wroclaw , eska, polo , atm , ttv , 60/ct1hd , ct4hd , pr.lav , očko , genus +očekávaný , 61/nova , nova c , pr.cco , pr.fam , barr.

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“