Skylink - co se tam děje?

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#16 Příspěvek od KUBO »

Ak nebude chybná karta, ale iba neprešli zápisy tak kompenzácia asi nebude, lebo Skylink sa vyhovorí, že treba používať prijímače označené Skylink Ready.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
geco
Příspěvky: 128
Registrován: 15 led 2007, 01:00
Bydliště: žatec

#17 Příspěvek od geco »

Samozřejmě že kartu rozchodí, problém je v přijímači. Má své určité výhody i nectnosti,s tím se musí počítat. Se Skylink ready není žádný problém. Pošlu na SZ kontakt. Vadnou kartu jsem zatím nikdy neměl.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#18 Příspěvek od Killroy »

Tak už to běží. Karta byla načtena u prodejce a bylo to. Problém bude nejspíš v propustnosti některých zápisů u té uničtečky Golden Media = kompenzace nebude.. Asi nastal čas porozhlédnout se po něčem jiném.


.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#19 Příspěvek od scorpions-cz »

Zkus kontaktovat TIPU zda jako ofiko dovozce nemájí nějaký novější soft.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#20 Příspěvek od kokun »

Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
migi111
Příspěvky: 329
Registrován: 14 led 2008, 01:00

#21 Příspěvek od migi111 »

nech idú do prdele čím viac to budú znepríjemňovať ľudia od nich pôjdú preč alebo s nimi aj tak vybabrú :thanks:

Uživatelský avatar
rolis7
Příspěvky: 448
Registrován: 31 led 2008, 01:00
Bydliště: Liptov

#22 Příspěvek od rolis7 »

Na AB fóre je do GM9060 kopec FW. Neviem,aký používaš, ale z tých, čo sú tam, je určite veľa funkčných. Len si vybrať napr.GM_UNIBOX_300_sp_1.4.34.abs. Prepálenie FW do prijímač je jednoduché cez USB. Návod po chvílke čítania určite nájdete na tomto fóre.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#23 Příspěvek od Killroy »

Již druhý den mám výpadek zvuku u History, co vy ostatní?


EDIT: po restartu přijímače a novém načtení karty vše OK.
.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#24 Příspěvek od Killroy »

Co to zas je? Nejde mi KINO CS, 12207/V/27500. Zaplaceno jako součást balíčku Flexi 7 a donedávna bez problémů. Dnes jsem náhodně zjistil, že namísto toho mám jakési regionální vysílání.


.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
BIDLO
Příspěvky: 263
Registrován: 01 kvě 2012, 02:00

#25 Příspěvek od BIDLO »

Myslím že by to chtělo především s klidnou hlavou přeladit na 12,110/H. 8-)

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#26 Příspěvek od KUBO »

Tři tématické programy skupiny CS TV - Doku CS, Muzika CS a Kino CS - zahájily distribuci na novém transpondéru platformy Skylink

technické parametry:

satelit: Astra 3B (23,5°E)
kmitočet: 12,109 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#27 Příspěvek od Killroy »

Děkuji pánové.. Tohle nemůžu vědět, tak často na to zase nečumím, abych zaznamenal každou změnu. Já se v tom denně nepohybuji.

Hlava je klidná dost, akorát mi začínají u Skylinku pěkně sr*át.. Protože mi od nich chodí mailem kdejaké upozornění a otravujou mi telefonáty průzkumu spokojenosti, nicméně tuhle informaci jsem se nedozvěděl. Navíc, pokud si u nich na webu stáhnu poslední přehled frekvencí, tak je v tomto neaktuální.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#28 Příspěvek od Hejnicek »

Presne, na svym webu by to meli mit aktualni, ne-li s predstihem.
Uz jsem dospel do takovyho stadia, ze s tim doslova otravnym preladovanim nemam nekolik kanalu naladenych - rezignace. Stejne se svet nezboril.
Blby je, ze musim z dobre vule vyrazet ladit i do okoli :cry:

Uživatelský avatar
BIDLO
Příspěvky: 263
Registrován: 01 kvě 2012, 02:00

#29 Příspěvek od BIDLO »

Ale pánové, vždyť to přeladění je otázkou max. pár sekund a není co řešit. Není tudíž potřeba z toho dělat přímo tragédii.
S těmi telefonáty ohledně různých průzkumů by se tomu možná dalo předejít úpravou tel. čísla v zákaznické zóně. Kdysi jsem ještě u CS Linku měl uvedené číslo které jsem po jeho změně pochopitelně úmyslně neopravil a na rozdíl od ostatních jsem měl klid. Mohli volat třeba z okna. :D

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#30 Příspěvek od Killroy »

BIDLO píše:Ale pánové, vždyť to přeladění je otázkou max. pár sekund a není co řešit.
Netvrdím, že ne.. Nicméně, když se v té branži nepohybuješ denně, anebo nejsi dost TV závislák, tak tě prostě tyhle provozní změny unikají. Já to nevěděl, mailem žádný upozornění na změny v ladění nepřišlo a na Parabole aktivní nejsem.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“