Zmena MAC adresy, pravidla.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Vogon
Příspěvky: 1618
Registrován: 14 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Brno

#16 Příspěvek od Vogon »

Přesně a pokud ne, stačilo release/renew

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#17 Příspěvek od robo »

Testnul jsem zmenu mac adresy na notasu lenovo. pokud dam na zacatek 00 tak tohle neprojde. Kdyz dam 02 tak je to v poradku. Oba stroje jedou na Win7 . jeden na Home Prof. A druhy na Prof. Jeste to testnu na XP

Edit. Tak XP neprotestuji. Sezerou mac adresu zacinajici 00 bez komplikaci. Ku*va drat.

Uživatelský avatar
SDZ
Příspěvky: 420
Registrován: 11 bře 2011, 01:00

#18 Příspěvek od SDZ »

tohle jsem řešil taky před časem u dvou PC.MAC jsem měnil ručně přímo v registrech(sežere to libovolnou adresu,i 00-00-00-00-00).Nešlo by to u těch W7 taky změnit přímo v registrech?

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#19 Příspěvek od robo »

Tak jse zkusil zmenit MAC adresu na notasu, wifine od intelu. U TP linku zacina 90: F6....Kdyz chi napsat 90 u wifi intel tak mi program Change Mac address zahlasi ze na druhe pozici musi byt 2,6 A nebo E. To snad neni ani mozne.
Pres registr to nema smysl. Kdyz jsem postupoval podle VOGONa V okně síťových připojení vyber síťový adaptér - vlastnosti - konfigurovat - karta upřesnit - položku Network Address a zadal jsem tam 00 tak po teto operaci jsem nasel registru stejny zaznam. Ale jak ipconfig tak i v logu na AP jsem videl stale puvodni MAC adresu. Takze co bylo v registru, bylo fuk. Ta druha pozice cisla, to je to prokleti. Ale jen na 7. XP ckam je to fuk.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“