Návrat totality a politických vězňů je opravdu tady...

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od ZdenekHQ »

dalik: Míchat soukromej majetek a předvolební plakáty je poněkud zcestné, Smetana taky nechodil konkrétním politikům rozbíjet okna, pouze poškodil předvolební plakáty a způsobenou škodu následně uhradil. Tohle má do vandalismu daleko, protože vandalismus je svévolné poškozování majetku bez jakéhokoliv důvodu. A on důvod měl.

S tím krvavým placením máš pravdu - ty peníze na předvolební kampaň skutečně někteří platí téměř vlastní krví, ale bohužel ti, co o to vůbec nestojí. Snad nežiješ v iluzi, že na předvolební kampaň se skládají členové velkých stran z vlastních příjmů.

P.S. Nemíchej do toho posprejovaný vlaky a poškrábaný okna, tohle dělají skuteční blbci.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#17 Příspěvek od Milan121 »

Každý bojuje tím na co má.Pokud je to blbec , tak blbne.Ale aspon něco dělá opropti nám ,jež cmrndáme akorát na různých diskuzích!!!Aspoň ukazuje prstem.
Každý rozumný člověk ví ,že zde něco není vpořádku ,vtomto království krále Václava.A co udělal každý jeden znás,třeba z tohoto fóra pro narovnání?Nic.Jsme šťastní,že máme banány,vlastně pro nás bastlíře BFR91 volně v prodeji(pro mladší kolegy-za komančů nedostatkové zboží,pašovalo se).

A strašně moc se mumraj kolem tykadláře hodil bossovi k následnému potrestání a zviditelnění pro ostatní,aby si moc nevystrkovali šňupáky.

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#18 Příspěvek od Milan121 »

pár pěkně kladených slov

http://www.blisty.cz/art/66612.html

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#19 Příspěvek od p32 »

Ano, k tomu jsme potřebovali zavřít chudáka Rátha (to je ten co první navrhoval poplatky u doktora a to ještě za rovnou za 100,- Kč) a Smetanu (to je ten, co se provokativně vysmívá soudnictví místo aby si vzal neplaceného obhájce, co by ho z toho vysekal za půl hodiny jen s pokutou za výtržnictví).
Ale to, že takhle musí trpět lidi, co byli naprosto nevinně odsouzeni, to nikoho nezajímá. A že jich je, to by se jeden i divil. :wink: Kecy na Blistech čtu občas také, ale tam není důležité co napíšou, ale kdo to napíše. A opět je to o majiteli v pozadí.

Možná bude zajímavé sledovat, co se bude dít kolem kauzy R. Smetana od této neděle, co se opět zajímavého stane. :lol:

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#20 Příspěvek od mtajovsky »

p32 píše:...není důležité co napíšou, ale kdo to napíše...
Typické. Matně si vzpomínám na jeden trezorový film, už nevím jak se jmenoval. Mám dojem, že Jiří Sovák, ztvárňující tam stranického pohlavára, říká asi toto:
" ... soudruzi, není důležité co je pravda, ale jak se k tomu postavíme a jak to podáme lidem ..."

My si tu na demokracii a slušnou společnost opravdu jen pořád hrajeme.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#21 Příspěvek od p32 »

mtajovsky píše:My si tu na demokracii a slušnou společnost opravdu jen pořád hrajeme.
Neboj, však oni do nás natlučou, co doopravdy tá demokrácia je. :lol:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od ZdenekHQ »

Původní definice :

Demokracie je forma vlády, případně státu, ve které je zdrojem moci lid.

Kapitalistická definice :

Demokracie je forma vlády moci nad státem, ve kterém je lid pouhým zdrojem moči.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#23 Příspěvek od Hydrawerk »

Tenhle můj lektor z gymplu dopadl taky neslavně. Dostal podmínku za demokratický vandalizmus. Pak se porval v hospodě a kupodivu ho za to zavřeli. Sedí od června 2012 asi dodnes... Více info zde: http://brno.idnes.cz/policiste-si-na-mn ... zpravy_bor
případně zde nebo tu. Jak se tak dívám, dostal 9 měsíců v žaláři. O případu nevím skoro nic... znal jsem ho jako slušnýho člověka...

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#24 Příspěvek od Hydrawerk »

Jinak pro případné aktivisty doporučuji raději nějaký postup v souladu se zákony, třeba tohleto. http://brno.idnes.cz/v-centru-brna-stan ... zpravy_mav
Obešlo se to bez pozornosti policie.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#25 Příspěvek od Killroy »

ZdenekHQ píše:...ve kterém je lid pouhým zdrojem moči.
Ano, ale i tu lze zpenežit, případně zdanit.. :cry:
.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já si z toho dělám smutnou legraci, spíš bych napsal, že lidi na všecho ser..., ale napadla mě ještě jedna definice. Za hodinu totiž dorazí ryba a maso na douzení, tak s konečnou platností zmizím.

Původní definice :

Zastupitelská demokracie - lid vykonává státní moc prostřednictvím lidem volených zástupců a orgánů (parlamentu, přímo voleného prezidenta)

Kapitalistická definice:

Lid vykonává svoji potřebu prostřednictvím orgánů
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#27 Příspěvek od jandu »

---""Já si z toho dělám smutnou legraci, spíš bych napsal, že lidi na všecho ser..., ""

Alebo to bude tým, že proste ľudia sú nedospelí...

Bosorka stredne švárneho šuhaja a vraví mu:
- pobozkaj ma a bude zo mňa pekná princezná.
Šuhaj bozká o sto šesť ale bosorka zostáva bosorkou. Šuhaj sa čuduje a bosorka sa pýta:
-koľko že máš rokov, šuhaj?
-25! odvetí šuhaj hrdo. Bosorka na to:
-a ešte stále veríš na rozprávky???[


Asi takto to bude....
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od ZdenekHQ »

dalik píše:Zdenek: Víš, on se někomu podobnému příště třeba může zmelíbit tvůj barák (jako třeba Smetanovi xichty politiků) a vezme ti ho sprejem....

http://eportal.parlamentnilisty.cz/Arti ... ndal-.aspx :?:

Tohle je zdroj myšlenky nebo naopak ?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#29 Příspěvek od p32 »

"Rozumím rozhořčení pana Smetany, rozhodně se mi také nelíbí současné politické klima. Abych ovšem vyjadřoval svoji nespokojenost tím, že půjdu a počmárám cizí majetek či to alespoň schvaloval mne ani ve snu nenapadne. Všechny tyto čmáraly mám interně zařazeny do kategorie "úchylní patlalové"."
Tak to je i můj názor. Nakonec nechápu toho 🤐, proč se mu v kriminále nelíbí, když tam sám chtěl. Nikdo, opravdu nikdo ho k tomu nenutil. Bylo to jen jeho rozhodnutí. Hlavně, že si nešel sednout do kriminálu doma v Olomouci (lepší jak u Voršilek), ale musel si zajet jinam se ukázat jak je dobrej.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od ZdenekHQ »

Říká Ti něco Mahátma Gándhí a metoda pasivní rezistence ? Taky o něm můžeš napsat , že byl 🤐, ale otázka je, kdo toho dokázal víc ?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“