Koho volit 2013

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno

Koho chcete prezidentem ?

Anketa končí za 27 led 2013, 19:30

Miloš Zeman (v 1. kole 24,21 % / 1 245 848 hlasů)
58
60%
Karel Schwarzenberg (v 1. kole 23,40 % / 1 204 195 hlasů)
38
40%
 
Celkem hlasů: 96

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#16 Příspěvek od rezis »

Takový hezký postřeh.
Jednomu se říká Zeman druhému Karel nebo kníže :)
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#17 Příspěvek od tomasjedno »

Andrea píše:No jestli vyhraje černokníže, tak to abych se začala učit šprechn dojč a připravila se na vítání našich sudetiše kameraden. :?
Rozumět řeči nejbližších sousedů je velmi praktické, mohu jen vřele doporučit i v případě, že vyhraje důchodce z Vysočiny.

P.S. volil jsem Trautenberka, a pro druhé kolo na tom nehodlám nic měnit :lol:

Uživatelský avatar
frantajetel11
Příspěvky: 1922
Registrován: 13 lis 2008, 01:00
Bydliště: Kladno

#18 Příspěvek od frantajetel11 »

Tak já teda nevim. Když jsem viděl tu kompletní nabídku, ještě bez těch dvou "vítězů", chtělo se mi blejt velebnosti... Ono to bude asi tím, že v Čechách prostě nikdo vhodnej neexistuje :? . A když už mám volit mezi alkoholikem a nebo spícím huhňou, volím alkoholika :beer: :friday:

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#19 Příspěvek od Andrea »

tomasjedno píše:Rozumět řeči nejbližších sousedů je velmi praktické, mohu jen vřele doporučit
A řekneš to i našim nejbližším sousedům? Jistě jejich řeč dobře ovládáš. :?

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od forbidden »

Zemana si pamatuju jako arogantní hovado, když byl před lety ještě u moci, takže toho ani omylem. Kníže má alespoň úroveň.
Jinak celkem mě vyrazil dech můj děda (82 let) - volil Franze (jako já) a to né, že by na něj šla stařecká demence, prostě se mu líbil jeho projev. :D

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#21 Příspěvek od tomasjedno »

Andrea píše:A řekneš to i našim nejbližším sousedům? Jistě jejich řeč dobře ovládáš. :?
Ju, celkem ano. Když se mě budou ptát, tak jim to řeknu. Oni to ale většinou vědí, akorát mají těch nejbližších sousedů trochu víc, takže čeština stojí v řadě dost vzadu.

P.S. vždycky jsem si myslel, že když už neumějí počítat na vnitru, tak snad na staťáku by to mohli umět. Udávané výsledky jsou 24,21%/23,40%, ale moje kalkulačka říká 24,22%/23,41%.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#22 Příspěvek od Hydrawerk »


Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od CZJKP1 »

jsem pro Karla Schwarzenberga, Zeman mi není vubec sympatickej... Jen akorád doufám, že přežije své prezidentské období ve zdraví, a co, ať si na hradě chrápe :) , já se mu nedivím, taky bych tam asi chrápal, víte, jaká to musí být nuda poslouchat ty plky?? :D A kdo chrápe ten nekrade!!

Uživatelský avatar
alles
Příspěvky: 476
Registrován: 21 čer 2005, 02:00
Bydliště: Pardubice

#24 Příspěvek od alles »

ač Karlovi je špatně rozumět, má to co říká smysl, není to jen kvalitně přednesená směs pomluv a bonmotů. Jestli bude Zeman prezidentem budu se za svou vlast stydět. Dalšího co se rád poslouchá na hradě nechci. volím Karla protože doufám že nebude ještě více rozdělovat politickou scénu rozdrobenou teď na různé party kamarádů a postrádající jakoukoliv kulturu.Nepřijde mě taky tak negativní jako Zeman. Volby jsou dvě, volím to co si myslím že je lepší. Kdo nebude volit, ten potom nemá právo 5 let prezidenta jakkoliv komentovat....

Uživatelský avatar
Zmije
Příspěvky: 1513
Registrován: 30 čer 2005, 02:00
Bydliště: Pardubický kraj

#25 Příspěvek od Zmije »

Já volil Roithovou, hlavně díky jejímu postoji proti ACTA a podobným nebezpečným výmyslům. Pokud by postoupil Fišer a Zeman volil bych Zemana, né že bych s ním sympatizoval, ale aspoň by s ním byla kůlna (mohli by v TV vytáhnout vulkanizačku a opravit gumáky). Teď to spíš vidím na kníže.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od CZJKP1 »

Tak tak..

Nejvíc mě potešilo že je Bobošíková na posledním místě, takovou krávu sem ještě neviděl.. Ta dostala snad hlas sama od sebe..

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od Jirka »

To zase bylo "přemluv bábu", že je eurohujer v druhým kole?
*****

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#28 Příspěvek od Hydrawerk »

Byly tyhlety nesmyslné punkové obrázky z Schlafenbergovy kampaně, které jsem nepochopil. http://www.volimkarla.cz/ke-stazeni/
Přílohy
karel punker02.jpg
Vůbec nechápu...
(124.62 KiB) Staženo 26 x

Uživatelský avatar
Zmije
Příspěvky: 1513
Registrován: 30 čer 2005, 02:00
Bydliště: Pardubický kraj

#29 Příspěvek od Zmije »

Nevim, ale Andrea je zdá se pro Zemana, tak nejspíš nebylo.

Uživatelský avatar
medulin
Příspěvky: 471
Registrován: 10 črc 2009, 02:00
Bydliště: Evropská unie

#30 Příspěvek od medulin »

Menší zlo je Karel Schwarzenberg

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“