Obmedzuje sa prístup k datasheetom?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#16 Příspěvek od p32 »

Michal22 píše:Hlásím že mám stejný problém jako Andrea- doma mi to nenaběhne, v práci ano. Doma mám Operu, verze 12.14. V práci mám Firefox, verzi teď nevím. Obojí Win XP Prof, SP3.
Tak přemýšlej, co máš vypnuté jako Andrea. Normálně to jde, takže např. chybí Flash přehrávač nebo nějaké nastavení firewallu či jiné ochrany. Mě to jde i na starém PC pod Maxthonem v.4

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#17 Příspěvek od Andrea »

Nějak mi uniká, proč by mělo stažení souboru přes webové rozhraní vyžadovat nějaké speciální nastavení firewallu nebo flash. :roll:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#18 Příspěvek od rnbw »

Flash nemam vobec. Moze to robit nejaky proxy server.

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#19 Příspěvek od pepik9 »

To "cannot open by blow" skoro vypadá, jako by byly zakázaný vyskakovací okna nebo otevření nového. Chce to projít nastavení prohlížeče, u pdf nastavit Vždy stáhnout nebo Dotázat se. Pokud jsou nainstalovaný doplňky jako AdBlock apod., podívat se při tý chybě do Možnosti.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#20 Příspěvek od Andrea »

Asi se tomu nelíbí ta Opera, ve Firefoxu to jde.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#21 Příspěvek od rnbw »

Mne to islo aj v Opere.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#22 Příspěvek od Mysteri »

Mám tiež Operu a v pohode. U Opery je však nutné raz za čas ju odinštalovať a potom nainštalovať najnovšiu verziu. Keď sa iba aktualizuje, tak časom začne blbnúť.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#23 Příspěvek od jandu »

pepik9 píše:To "cannot open by blow" skoro vypadá, jako by byly zakázaný vyskakovací okna nebo otevření nového. Chce to projít nastavení prohlížeče, u pdf nastavit Vždy stáhnout nebo Dotázat se. Pokud jsou nainstalovaný doplňky jako AdBlock apod., podívat se při tý chybě do Možnosti.
Pop-Up mán nastavené na "Opýtať sa". Ale - ak by mi to robilo pri každom datasheete, pochopím. Ale jeden mi otvorí a iný nie. Akoby existovala akási selekcia - tento áno, tento nie.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
Vojta7
Příspěvky: 510
Registrován: 28 zář 2010, 02:00
Bydliště: Františkovy Lázně

#24 Příspěvek od Vojta7 »

Stahuji z datasheet4u.net a nemám problém.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“