Přejmenováno : Babiš něco koupil...

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#16 Příspěvek od Hydrawerk »

Ale žádný z nich nebyl nevyzpytatelný pracháč. Hele, Babiš nikdy nezíská podporu většiny voličů /důchodců/.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#17 Příspěvek od ok1hga »

Hydrawerk píše:Hele, Babiš nikdy nezíská podporu většiny voličů /důchodců/.
ale mohl by být alternativou k "Modrým ptákům" . . .

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#18 Příspěvek od Hydrawerk »

Tomio Okamura je částečně oblíbený (u mě ne), ale Babiš asi nikoliv. Ta jeho strana ANO 2011 už v jedněch volbách propadla.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#19 Příspěvek od ok1hga »

Hydrawerk píše:ale Babiš asi nikoliv. Ta jeho strana ANO 2011 už v jedněch volbách propadla.
protože měla slabou kampaň, teď ji už slabou rozhodně mít nebude . . .

Uživatelský avatar
kaja4
Příspěvky: 437
Registrován: 28 zář 2008, 02:00
Bydliště: kraj olomoucký

#20 Příspěvek od kaja4 »

vtip
Přílohy
1044064_475404499214993_874357624_n.jpg
(81.95 KiB) Staženo 39 x

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od ZdenekHQ »

Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
zelenac
Příspěvky: 172
Registrován: 08 led 2012, 01:00

#22 Příspěvek od zelenac »

Tam nama chybu ta Tomiova hlaska,ked vravi,ze sa dohodli,ze nebudu o sebe lhat a prekrucovat fakty.Takze,doteraz lhali a prekrucovali???Ved stale kazdy dristal,ze hovori len pravdu.No,kedze staryho psa....tak teraz budu lhat a prekrucovat proti ostatnym :D :D :D fajna dohoda.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#23 Příspěvek od p32 »

Jo a podle tvé geniální dedukce když prohlásím, že nebudu v budoucnu lítat mezi Marsem a Jupiterem, tak to znamená, že doteď jsem lítal ?
Docela špatně jsi pobral tu informaci o dohodě. Tu si udělají i bez tebe, ale změna je hlavně v tom, že jsi o tom informován !

Uživatelský avatar
zelenac
Příspěvky: 172
Registrován: 08 led 2012, 01:00

#24 Příspěvek od zelenac »

A podla tvojej genialnej dedukcie,co prinesie ta zmena,ze si o tom informovany 8O .Hadam len nie to,ze politici odrazu prestanu ojebavat,kradnut,alebo ze sa svine len tak nechaju odohnat od valova?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#25 Příspěvek od p32 »

Je to marný. :wink:

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#26 Příspěvek od Hydrawerk »

Hele, volby stejně rozhodnou důchodci. Ti volí ČSSD.
Lidi obecně už nevěří novým "nadějným" stranám. VV už stačily. A ten Babiš je moc velkej boháč. Nikdy nebude nějak sympatický lidem.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#27 Příspěvek od p32 »

Nechme se překvapit, ono to zase tak horké nebude. Mě by silně překvapilo, kdyby byla zvolená strana, která by měla většinu a zároveň zrušila sociální podpory pro cigány a podobné a těmto dala podmínky ze zákona stejné jako jiným v tomto státě. Tím by zůstalo plno peněz pro zaměstnání těch, co by chtěli pracovat, ale není na jejich poplatky z mezd na sociálku, zdravotní a daň z příjmu, což je 50% odvod z platu pro stát, který stále "nemá" peníze. Já osobně ze stávajících parlamentních stran nebudu volit žádnou. Jsou to rozkrádači a zloději ve velkém všechny bez rozdílu, takže když tam nebudou, tak se nemůže už nic špatného stát.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#28 Příspěvek od tomasjedno »

p32 píše:...když tam nebudou, tak se nemůže už nic špatného stát.
Abys pak nebyl překvapen. Ještě nikdy nebylo tak zle, aby nemohlo být ještě hůř.

Uživatelský avatar
zelenac
Příspěvky: 172
Registrován: 08 led 2012, 01:00

#29 Příspěvek od zelenac »

p32 píše: Jsou to rozkrádači a zloději ve velkém všechny bez rozdílu, takže když tam nebudou, tak se nemůže už nic špatného stát.
To je ozaj genialna myslienka :D :D .Mysliet si,ze niekto sa nejde do politiky nabalit,ale robit poriadky s ciganmi a rozkradacmi.Fakt dobre na zasmaitie sa u obeda a odreagovanie z neprijemnej roboty :D .Mas bod :drinken:Zatial som vo svojom zivote svedkom toho,ze zlodejov a rozkradacov v politike nahradia ak uz nie vecsi,mensi urcite nie!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#30 Příspěvek od p32 »

zelenac píše:
p32 píše: Mysliet si,ze niekto sa nejde do politiky nabalit,ale robit poriadky s ciganmi a rozkradacmi.
Ty se mi opravdu zdáš. Kde jsem psal, že si myslím, že se do politiky nejde nikdo nabalit ? Nech si laskavě své dedukce pro jiné, já se vyjádřil snad dost čitelně o zlodějích atd.
A horší to už fakt nebude, dostává se to totiž na vrchol, k moci se opět dostane ČSSD a Sobotka nám všech ukáže jaké byly ODS a TOP09 sračky oproti němu.

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“