Den UFO

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#16 Příspěvek od Hydrawerk »

:D :D
Přílohy
ufo 01.jpg
(229.67 KiB) Staženo 131 x

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#17 Příspěvek od konosuke »

Dobrý...koukám že v cizině jsou s výzkumem dál. Abychom až přistanou neprošvihli navázání obchodně významných kontaktů poáč prý žádní nejsou...
Přílohy
už jsou tady.jpg
(25.07 KiB) Staženo 134 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#18 Příspěvek od Hydrawerk »

Tyhlety divná světla jsem natočil dnes v noci v Brně. Blikají tam už od setmění. Vidím je z okna i nyní. Dost mi vrtá hlavou, co by to mohlo být. Musí se jednat o dva docela výkonné reflektory. O co se u všech všudy může jednat? Reklama? Umělecký záměr? Dopravní značení? Přibližně v těch místech se nachází bohunická fakultní nemocnice.
Nenazýval bych to UFO. K porušování přírodních zákonů nedochází. Ale nenapadá mě žádné rozumné vysvětlení, žádný účel těch pravidelně blikajících světel.
http://youtu.be/8vCkWvD7wIg

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#19 Příspěvek od Hydrawerk »

Točil jsem to starým foťákem. Jinak už je po záhadě. Přes den je vidět, že se jedná o dva vysoké jeřáby na obzoru. Z neznámýho důvodu na ně nedali stálé červené světlo, jak je zvykem, ale bílé blikající světlo. http://youtu.be/c3PQ441IujY V tom videu je na jednom z jeřábů světlo zrovna vypnuté.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#20 Příspěvek od ok1hga »


Uživatelský avatar
tomaw
Příspěvky: 81
Registrován: 15 led 2010, 01:00

#21 Příspěvek od tomaw »

Dnes to není první akce na horkých linkách .Našli i neco na měsíci .Začínám věřit že Men in Black není scifi komedie ale dokument :)

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#22 Příspěvek od bootwin »

Myslenka, ze ve vesmiru jsme sami , se me nezda. Dost se o tom mluvi dnes, za totality to bylo Tabu. Slysel jsem, ze i Praha - Ruzyne mela nekolik techto udalosti na radaru, ale to jsou veci, ktere Vam do oci nikdo nerekne. Za totality kdy radila Studena valka se kazdy neznamy pohyb na obloze vyostril a armada byla v pozoru. Dnes tomu je jinak. Je mi zarazejici, pokud sem mimozenstani litaj, proc se nepokusi o kontakt. Druha strana veci je, ze uz tady na Zemi je dost dukazu o existenci inteligentnich tvoru z jinych planet a predani urcitych technologii. Dost me bavi o tomhle cist zahady, tajemno atd. Jen me nejde do hlavy myslenka, ze uz jsme jako lidstvo vycestovali na Mesic, na Marsu si chodi robot, ted je v planu pristani robota na komete, ale lidstvo se za tu dobu dal nedostalo. Jsem zvedav, jsem teda slysel, ze Cina chce pristat na Mesici a bylo by pravdou, pristat tam kde kdysi pristali americani, co jako dukaz a otazka co se za tu dobu tam zmenilo.
Co se tyce UFO, coz jsem malicko odbocil, tak je otazka jaka generace lidstva se s ni potka a v jakem smyslu bude navsteva, jestli ve stylu Den nezavislosti nebo Setkani ctvrteho druhu - ted nevim jestli je to spravne ten nazev filmu od Spielbergra

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#23 Příspěvek od konosuke »

V propastných hlubinách Vesmíru...mohly - teopreticky - podmínky pro organický (nebo jiný) život vzniknout, to je statistický zákon velkých čísel, ale transsolární lety napříč Galaxii sem a zase zpět jako u nás na Zemi letadlem do Prahy...asi navždy zůstanou sci-fi báchorkou na stránkách knih a filmových pásech, škoda.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#24 Příspěvek od Hydrawerk »

Dfens napsal pěknou sci-fi povídku. http://dfens-cz.com/maturitni-pisemka-m ... pokalypsa/

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“