Elektřina Trend 24

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#16 Příspěvek od TAKJAN »

Já jsem už asi tři roky u bohemia energy. Bez problémů, přeplatky vracejí a jsou z levnějších. Teď mi přišlo vyúčtování, 1kWh za 3,02 Kč při započítání všech poplatků..

Uživatelský avatar
rob_brno
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2012, 02:00

#17 Příspěvek od rob_brno »

A co třeba kalkulator.eru.cz

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#18 Příspěvek od stasek »

Díky, zkusím.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#19 Příspěvek od jandu »

proč xxxx rozesílá nabídky na tento produkt, kde se nabízí sleva 12%?

Toto ve typický TUNEL spoločnosti.

(spoločnosť si založí firmu, cez ktorú základnú spoločnosť pohodlne dojí, kým môže)
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
jura80
Příspěvky: 908
Registrován: 05 lis 2011, 01:00
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od jura80 »

stasek píše:Dobrý den přeji, mohl by mi prosím někdo vysvětlit, proč EON rozesílá nabídky na tento produkt, kde se nabízí sleva 12%? Nějak nemůžu pochopit, proč mě dodavatel jako svému v podstatě dlouhodobému odběrateli nabízí slevu, když se mu upíši na 2 roky. Co z toho má? Přece je pro něj výhodnější, když to od něj budu kupovat dráž ne? Není to zase nějaká kulišárna? Nerad bych naletěl. Díky
No, tak, nesledoval jsem, co se tady píše a tak. Ale víme, existuje jen jediná nabídka- prosím, prosím, zaplať moje koryto, jinak (........dobrá cena, špatná budoucnost, jsi blbý, jsi špatný, jsi starý (:o), jsi out, jsi socka, jsi komunista..)........

A dobře. Možná mají výhodnější nabídku. A tak nesnižují cenu a radši rozesílají jakýsi cosi, aby na to spousta zákazníků nereagovala... Jó, zisk je zisk...

Sory, že jsem ničím konklrétnějším nepřispěl.
Nejsu žádným fóristem, ale když něco negómu, tož, přindu se zeptat. A když se nesnesitelně nudím, nebo když jsu na plech, někdy se může stát, že se i pokusím poradit. Zdraví Jura!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“