Podle unijních zákonů máte Romy chránit, ne je deportovat...

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
AlesALF
Příspěvky: 206
Registrován: 16 pro 2010, 01:00
Bydliště: mezi HK a JC

#16 Příspěvek od AlesALF »

janousek píše:Stačilo by je hladit, hladit, hladit,......................... :brutalbox:
Jestli ty nemyslíš na vyhlazení ? :-)
vrásek na silnici přeci (třeba parním válcem). :wink:

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#17 Příspěvek od BOBOBO »

Jo jo , odstrčit , upozadit , dělat , jako by se nic nedělo . Je to tu už také po stopadesáté . Jak začínají stránky d-fense , koho to sere , ať to nečte . Mne spíše udivuje , že někteří lidé našich zájmů strkají hlavu do písku před realitou . Možná to dělá to , že těm z našeho oboru , kterým se daří jsou jaksi nad průměrem a MYSLÍ si , že jich se tyto problémy netýkají . Zrovna jak ten 🤐 od svobodných by zrušil minimální mzdu a zvláště na místech , kde není práce . Přitom je evidentní , co by se v těch oblastech stalo . Cikáni by si žili stejně , ale ti , kteří se chtějí živit prací by si nevydělali ani na dopravu . I proto by takovéto debaty mohly někomu ukázat , kam by se jinak dobře vypadající program strany mohl dostat . To , že tady budou vládnout levičáci mne tedy štve , ale když dosud nazývající se pravičáci zde více než 20 let jen kradou a na lidi serou , tak se nemohou nynější reakci divit .

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#18 Příspěvek od Hydrawerk »


Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#19 Příspěvek od rezis »

Ale ne tvářit jako by se nic nedělo. Ono se děje a lidi to sere. Jenže co s tím? Jako že my to tady změníme? Hoving jen se nasereme. A to úplně zbytečně. A proč? Protože tento stav ubytoven, get a podobně je velmi výnosný bysnys pár vyvolených.
Stačilo by pár úprav v zákonech..... jenže peníze...
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od ZdenekHQ »

Je to takový míchání oleje a vody, v horším případě acetonu a peroxidu. Ale někomu to skutečně musí prospívat....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#21 Příspěvek od ok1hga »

rezis píše:jenže peníze...
. . . jsou na prvním místě . . .

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#22 Příspěvek od Hejnicek »

Ten PROBLEM se stal tabu. Oficialne zakaz psat o nem pravdive, Veskere diskuze jsou zakazane. Vsichni vime o co jde, ale pravda se musi prekrucovat, aby to vyhovovalo nejake obecne sablone.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#23 Příspěvek od Artaban001 »

Proto já na cigány s*ru.. A jestli nějakýmu cigánovy vadí, že mu říkám cigán, je to jeho problém.. Kdysi mě jeden rozumnější člen toho etnika řekl: "Já jsem cigán, ne žádnej romák", tak o co de. Navíc tu jde o to, co tu napsal "Rezis": O kšefty s ubytovnama pro sociální případy. Ono je výhodnější ubytovat takovou rodinu, kde se na hlavu platí 3000Kč na hlavu, než pronajmout byt. Takže 4-člená cigánská rodina lepí 12000 měsíčně za jednopokojáč v rozpadajícím-se stavu.. A protože dostávají příspěvek, v podstatě majitelé těch ubytoven financuje státní erár..

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#24 Příspěvek od BOBOBO »

To TO vidíš hodně ploše . Kdo a jak bude ten milon za deset a dva miliony za dvacet let živit ? a kriminalita tak desetkrát u nich stoupne a může se to dotknout tvé rodiny . Proto i TY začni o tom dnes myslet a podle toho psát , hlasovat a rebelovat !

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#25 Příspěvek od Artaban001 »

Fajn... A i kdyby. Co s tím jako uděláš?
Remcat nad něčím, co vyblijou média umí každej. Každá taková debata se stejně nakonec zvrhne v hádku a urážkách, a stejně se hovno vyřeší. Tady můžeš nadávat na koho chceš, ale stejně ráno, pokud zazvoní budík, budeš muset vylézt z postele a jít makat, aby jsi měl z čeho platit ty pitominy, jako jsou nájem, živobytí a dluhy.. Takže seš stejně závislej na systému stejně jako já.. Ten co nemá hluboko do kapsy takový blbosti řešit nemusí a lidí v tak zoufalý situaci, že nemají vůbec nic, tu ještě není dost. Protože od nich bude ten převrat.
A druhá věc: Cigáni si ty dávky schválili sami, a nebo ty "výhody"? - Prdlajs. Byli to zástupci naší většiny. A tady ty pindy, co se šíří netem v podobě nevyžádaných mailů od známých.. Je to dobrý způsob, jak rozsekat tuhle společnost na skupinky, který by se nejraději pomlátily navzájem. (Podnikatelé proti dělníkům, bílí proti cigánům). Od známý, co dělá na sociálce vím, že stejný nároky maj jak "tam-ti", tak my.. A pokud bude v plánu nějaká demonstrace, stejně ji prohlásí za "neonacistický pochod" a nikdo se nedostaví. Pokud to bude pořádat odborové združení, hodně lidí zase řekne: "těm vyžírkům se zase nechce dělat a tak stávkují, tak na ty taky serem"..
Až se někdy dostanu z kýmkoliv do křížku, budu teprv jednat. Já se už odmítám účastnit politiky z papíru a obrazovek..
I přes to, čím jsem si nedávno prošel, jsem na tom líp,co se týká duševní pohody. A to nepotřebuju žádnýho Aštara, či nikoho jinýho..
A že jsem pro, aby se politika řešila pouze v jednom vlákně není o tom, aby se to tu zakázalo, ale o tom, aby to nebylo rozlezlý po celým fóru a dlouhodobá archivace taky nemá smysl..
Přeji pěkný večer..

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#26 Příspěvek od rezis »

Artaban001: hezky a bohužel pravdivě napsáno :wink:
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#27 Příspěvek od Hill »

Souhlas, Artaban to trefil a vlastně nemám, co dodat.

Takže jen technickou: slučování vláken je v tomto enginu komplikovaná a poněkud nespolehlivě vyřešená záležitost, jejíž řešení už několik lidí vzdalo s náhradní postupy sežerou strašně času, o obnově databáze nemluvě.
Proto se předem omlouvám všem, jejichž příspěvky přitom zmizí s celým vláknem.
Nicméně delší dobu spící vlákna asi nikomu chybět nebudou, jakkoli v nich třeba i zazněla pravda a vlastní myšlenky....

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#28 Příspěvek od BOBOBO »

Bral bych to od Tebe Hille , kdyby jsi jako správný šéf udal procenta té databáze a kolik to činí . Jediné , co s tím mohu dělat , je to zatím povoleně napsat , ale nakonec je to stejný směr , jako v dalších šířících prostředcích . Já bych v tomto případě bral jedině to , zlikvidovat nezařaditelné , jelikož z toho civí specielní vyřazování . Když tedy elektricky čistě tak čistě .

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“