Jak na řidiče terenních aut v lese

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#16 Příspěvek od kejki »

Přírodní smrad je slabý, syntetika smrdí měsíc. A myčka nezabírá :lol:
Brány jsou jinší kalibr, pneu na ty mrchy stojí ranec. A ještě existuje cedule, že jsou tam někde brány, to má taky svoje kouzlo.

Jinak soustrast s uživatelem louky, teď mi udělali traktorem stopy na skoro zmrzlém dvoře a i jen ten vzorek je neštěstí, natož koleje.

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#17 Příspěvek od monterjirka »

Pro chemiky - existuje jistá látka, jmenuje se kyselina máselná, když se dostane do auta, je to problém na několik dní to vyvětrat, když se vsákne do "hadru", minimálně 2 týdny v tom prostoru je problém vydržet...
(nevím, kudy to do kabiny kamionu odstaveného na černém parkovišti dostat)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#18 Příspěvek od EKKAR »

Kyselinu máselnou nastříkat hadičkou do ventilace. Smrad z ní projde i uhlíkovým filtrem v klimě.

Na kamióny odstavený na nepovoleným místě někdy stačí i psí lejno namazaný opakovaně na vnitřek vnější kliky kabinovejch dveří, pěkně po obou stranách boudy, aby si dotyčnej zaručeně "šáhnul"... Neříkej že tam poblíž nemáte nějakýho chovatele kostižerů, kterej by byl případně ochotnej v zájmu dobrý věci pár hovínek přenechat... A kdybys nesehnal ani takhle, tak u nás po sídlišti se toho denně povaluje vyhlášky nevyhlášky... :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobrá pomsta bylo u starších aut (u škodovek po felicii, u jinejch nevím, záleží na tom, jestli měly nebo neměly klimu), který ještě neměly kabinovej pracho-pylovej filtr v sání vzduchu do ventilace, bylo dobrou pomstou nasypat v létě do toho vstupu práškový kakao nebo hladkou mouku - dotyčnej sed do auta, nastartoval - a buď byl bílej jako mlynář, nebo připomínal Čombeho... A když ta mouka náhodou zmokla a zkysla, byl to taky pěknej smrádek... :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#19 Příspěvek od BOBOBO »

Jo , co Čech to záškodník , ne muzikant .

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#20 Příspěvek od kbulda »

Před asi 15 ti lety jeden blbec nalil do sání topení u firemního Fiata Ducato
koncenrát vůně , která se používá pro výrobu mýdel. V autě se nedalo vydržet déle než 5 minut, tak to bylo intenzivní. Nejdříve se auto týden různě větralo. To nepomohlo. Auto šlo do servisu a tam kompletní topení i s vzduchovými kanály šlo ven, vymylo se Wapkou. Smrad byl menší, ale stále se s tím nedalo jezdit. Nakonec pomohlo vymněnit obal radiátoru , v tom se to úplně zažralo a nešlo to nijak odstranit. Ta sranda stála dost peněz.

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#21 Příspěvek od Sandal »

Kyselinu máselnou znám velice dobře.Sám jsem ji použil.Zpětně jsem se dozvěděl že auto muselo na detox interieru :lol: Smrdí to i přes origo lahvičku uzavřenou ve sklenici s těsněnim.Hrůza s tim manipulovat.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#22 Příspěvek od Hydrawerk »

Tohle bych měl strach vůbec vzít do ruky. http://www.krmivahulin.cz/Sportovni-ryb ... 00-ml.html

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#23 Příspěvek od EKKAR »

KYSELINA MÁSELNÁ 100 ml
Vynikající chuťový i pachový atraktor pro ryby !
:lol: :lol: :lol: :lol: Perfektní nápad - až je ten smrad položí, tak je hodit ohlodat rybám...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#24 Příspěvek od monterjirka »

BOBOBO píše:Jo , co Čech to záškodník , ne muzikant .
Po dobrém to nejde, to už několik lidí zkoušelo!
Přes "úřady" to nejde, protože jsou to kamarádi starosty nebo kamarádi jeho kamarádů...
Stížnost špatnou práci OÚ by asi byla zbytečná. Protekce nebo korupce se nepodaří prokázat a za OÚ stojí dost úspěšný právník.
Tak se nemůže nikdo divit, když se ti nejvíce postižení snaží ty zmetky kamioňácký nějak odradit od toho, aby druhým otravovali život!

Uživatelský avatar
TomasX
Příspěvky: 630
Registrován: 12 srp 2005, 02:00

#25 Příspěvek od TomasX »

Postupem času se dopracujem k právním zvyklostem Sicílie. 8-) Nejdřív se s problémem dojde za místním kmotrem a potom se uřízne hlaveň u brokovnice. :cry:
To co jsme si vycinkali v listopadu není pro nás, ale pro VIP. :evil: stále jsou si lidé rovni a rovnější. Normálně by totiž nemohlo platit, že někdo ti protiprávně poškodí tvůj majetek a bude se ohánět zákonem pokud si při tom způsobí škodu na svém majetku. :evil:
Machr jsme každý, ovšem vždy v oboru někoho druhého ...

Uživatelský avatar
voitano
Příspěvky: 466
Registrován: 02 pro 2009, 01:00

#26 Příspěvek od voitano »

Problém první: zajistit důkaz , pokud není foto tak to bude asi problém.
Odhad škody : něco to stojí, nemám představu , rozorání louky nad 5000kč , jak by to muselo vypadat. Pak soudně vyžadovat náhradu škody + soudních výloh, ale právníka to asi nezaplatí. Navíc pro dotyčné nebude 30 000 takový problém.

Jako jediné řešení (ale nereálné) vidím EMP a zneškodnit auta na louce :D :twisted:

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od forbidden »

Možná by stačily výrazný cedule s upozorněním na soukromý pozemek a instalaci fotopastí. Já bych určitě neriskoval, že mě při řádění něco vyfotí.
Anebo jako v americe, narušitelé budou zastřeleni :lol: To jen tak, jak bych si přál, abych mohl chránit a bránit, co je moje.
Inspirace

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#28 Příspěvek od Sandal »

Taky mě napadlo tam na tu louku rozmotat klubo ostnateho drátu.Já se bez toho kusu louky obejdu a nemusim ji sekat.Máme dost jinejch luk k sekání.
Ostnáč když se zamotá hezky do kol a kolem náprav a dej bože na kardanku tak nevim jak si s tim hoši poraděj.Mě se jednou namotal ostnáč právě na kardanku u HONa a normálně to zastavilo stroj a 2 hodiny sem to vystřihával.A to jsem so pod to moh lehnout,což u těhle aut asi nepude.

Uživatelský avatar
janousek
Příspěvky: 935
Registrován: 27 bře 2004, 01:00

#29 Příspěvek od janousek »

Nebyl by lepší žiletkový?

Uživatelský avatar
kaja4
Příspěvky: 437
Registrován: 28 zář 2008, 02:00
Bydliště: kraj olomoucký

#30 Příspěvek od kaja4 »

Nevíte někdo,kde by se dala sehnat plastová figurina policajta,taková,co se v minulé době stavěla poblíže škol i jinde?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“