Volání za 100Kč/minutu

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od jjilek »

Vůbec by bylo nejlepší kromě operátora se obrátit přímo na ČTU. Já od Vodafonu odešel a nechal jsem si jen číslo s paušálem 10,-Kč/měsíc na nejblbějším telefonu, jaký jsem sehnal jen proto, aby mi rodina mohla volat na číslo od Vodafonu.

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od jjilek »

Bohužel Vodafon mne p...l, už od příštího období chce 40 Kč/měsíc a dává za to 400 minut do vlastní sítě. Je to k ničemu, od Vodafonu už kdekdo odchází.

Uživatelský avatar
tomaw
Příspěvky: 81
Registrován: 15 led 2010, 01:00

#18 Příspěvek od tomaw »

Jo v rámci zlepšení služeb nabizejí 400 minut které nevyužiju poněvadž simka je v EZS ústředně .... 40kč mě nezabije ale nasere :(

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Habesan »

Já nad tím také bádám, a to ten telefon používám...

Snad nějakou DMS.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#20 Příspěvek od termit256 »

Ja mam v gsm modulech karty ktere mi tmobil dal k tarifu, jmenuje se to tusim partner. Neplatim za to mesicne nic, jen kdyz neco modul odesle, pricte mi to k vyuctovani. Mam tusim 3 nebo 4 karty takto navazane na tarif.

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#21 Příspěvek od lumca »

tomaw píše:Jo v rámci zlepšení služeb nabizejí 400 minut které nevyužiju poněvadž simka je v EZS ústředně .... 40kč mě nezabije ale nasere :(
Vodafone má tzv. "Nulový tarif" kde se neplatí žádný měsíční paušál a minuta hovoru do všech sítí v ČR stojí 6,50 Kč s daní a SMS 1,50 kč s daní. Měl jsem 3x SIM s tarifem Odepiš a na dvou jsem si to nechal změnit na "Nulový tarif" a na jedné SIMce jsem ponechal nový Odepiš se 400 minutami a novou cenou. Jen tak pro "strýčka náhodu", na všech hlavních firemních číslech mám neomezené volání za 691 Kč s daní.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“