Metex M-3270D a rychlost prozváněčky

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
breta1
Příspěvky: 3454
Registrován: 09 zář 2005, 02:00

#16 Příspěvek od breta1 »

Taky jsem měl služební měřák, nějaký lepší, ale též s prodlevou (odhaduji cca 0,5s) a kvůli tomu jsem ho nepoužíval.
Konstruktér, který takový měřák navrhnul, buď nikdy zkraty nehledal nebo je blbec.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#17 Příspěvek od Michal22 »

Tak jen pro statistiku- mám Metex M3860D, tam je prozváněčka katastrofa. A ještě Metex P-10, tam je to o trochu menší bída. Jinak souhlas s Bretou.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 1454
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: nedaleko Humpolce

#18 Příspěvek od Milan_F »

Honza_dy píše: Určitě bude lepší jak dnešní měřáky.
Právě proto. Říkám si radši vrazim prachy do staršího měřáku, než do novýho. Zrovna Uni-T se mi moc nelíběj. Dokonce jeden typ byl vyloženě nebezpečnej.

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 1454
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: nedaleko Humpolce

#19 Příspěvek od Milan_F »

Takže měřák mám už v ruce... Prozváněčka má malý, sotva postřehnutelný zpoždění. Když rychle škrtnu měř. hrotama o sebe, měřák vůbec nereaguje. Rychlost automatu je cca 1,5 vteřiny. Jediný, co mě dostalo, je manuální volba rozsahů - musim čtyřikrát mačknout čudl, než můžu ručně zvolit rozsah.

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“