vertikál s TDA 8356

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od PetrK »

Bohužel i to se stává, v tomhle našem řemesle. Já jsem takto jednou pohořel na STR5412, po týdnu reklamace a pak jsem jich postupně odprásknul 4 kusy co jsem měl v šuplíku, následovalo taky vrácení peněz. Bylo to v době kdy šly právě ceny všech STR a STK prudce dolu, prostě nenajdeš dodavatele který ti dodá fungující obvod, samá šmejdovská čína. Obdobná situace je nyní například s STK7348 atd... O tranzistorech řady BU ani nemluvě, je potřeba hodně hledat aby člověk našel někoho kdo ti dodá skutečně originál Philips.
Takže čert ví, možná že jsi měl taky smůlu na nějakou super sérii TDA....

V honbě našich dodavatelů za co nejnižšími cenami na to nakonec doplácíme my, zbytečnou ztrátou spousty času a samozžejmě i finančně, no a před zákazníkem si pak člověk připadá jako blbec. Nepamatuju ještě tak před 5 lety že bych měl takovéto problémy, až poslední roky a je to všechno na co se podíváš, prodávají se vesele VN trafa která jednoznačně nefungují hned nebo během chvilky, řemínky co jsou už na pohled jako žvejkačka, videokladky u kterých ani nesouhlasí různé rozměry o "kvalitě" materiálu nemluvě.......
**** Petr ****

Návštěvník

#17 Příspěvek od Návštěvník »

Vyjadøuji naprostý souhlas s Petrem K. se vším co ve své stati uvedl.Poruchovost novì dodaných dílù v souèasné dobì je taková,že s ní už èlovìk musí vyloženì poèítat nebo pøinejmenším zahrnout do eventuelní kalkulece možných závad.Je to stav,který opravdu pøed cca 6 lety byl tak 1%.Vadné série TDA 1044 nebo MAS 560 pøed Xlety dnes vzbuzují lehký úsmìv proti dnešnímu stavu.Doufám,že to nebude horší.Èas vìnovaný identifikaci takovýmto problémùm,by se dal využít radostnìji.Je to téma spíše na verbální úroven komunikace,vzhledem ke své obsahlosti a širšímu spectru souvislostí.Jinak Petra K. pozdravuji i když se neznáme.Ještì se mi nestalo,abych nesouhlasil s jakýmkoliv pøíspìvkem,který uvedl ve forumu.Je to èlovìk,který dává všemu zdravé jádro znalostí a zkušeností.Je mu prostì dáno a má na to.Trochu jsem odboèil,ale to nevadí. Zdraví Petr K. UO-CZ jižnìji

Uživatelský avatar
ok1umb
Příspěvky: 74
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: okr. Kladno

#18 Příspěvek od ok1umb »

Přesně jak píše PetrK. Já jsem nyní obětí STK7348, samý šmejd životnost max 1 hod. Pevné nervy s dodavateli přeji všem :roll:
Zdravím Míra UMB

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“