NB Dell N5110- nejde internet- VYŘEŠENO

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#16 Příspěvek od Michal22 »

Asi to fakt bude nějaký svinstvo, co se nepodařilo odstranit. Nešel nainstalovat ani Malwarebytes. Dneska to vzdávám, půjdu na kutě. Zítra zkusím ještě něco a pak to kdyžtak přeinstaluji.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#17 Příspěvek od serviceman »

Projeď to Kasperským z CD.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#18 Příspěvek od Michal22 »

Tak hlásím výsledek- zkoušel jsem všechny nástroje (Kaspersky Rescue disc, AVG Rescue Disc, Malwarebytes etc.), všechny něco našly. Ale problém přetrvával. Nakonec jsem chtěl zkusit LSPFix, ten mě ale nechtěl jet, tváří se že je jen pro XP a starší. Ale díky tomu jsem zkusil zaggoglit a našel jsem Renew-ip-reset-winsock, pomocí něho se konečně internet rozjel. Hurá.
Tímto chci moc poděkovat hlavně Forbbidenovi, ale samozřejmě i servicemanovi a dalším, co se snažili pomoci.
Snad bude pokoj.
Kdyby ne, mám v záloze instalační CD Win7, přímo od Dellu...
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“