GME je stále lepší a lepší

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

Bandolík - zapomínáš na ty, co to do nejbližší kamenný prodejny Chobota mají minimálně 50km+ ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od PotPalo »

A tí čo to majú cestou to robia takto: Idú, kúpia čo majú, a čo nieje nech objednajú. O týždeň sa príde pre to čo nebolo.

S tým rezervovaním na predajni a písaním mailov na dopyt toho čo nieje na predajni je to ako u 🤐. Predtým stačilo objednať v e-búde, a čo nebolo, doviezli. Osobný odber na pobočke bez poplatkov. Akurát čakacia doba tri týždne bola na zabitie, čakalo sa aj keď všetko bolo skladom v predajni.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 78
Registrován: 26 zář 2014, 02:00

#18 Příspěvek od bandolik »

Nezapomínám ti kdo to mají daleko tuto možnost prostě využít nemohou a prostě mají smůlu. Já patřím k těm co to mají mamuta v dosahu a to co jsem radil je rada kterou rozdávají sami prodavači. Nic víc nic míň jsem tím nemyslel.
V praxi to vypadá tak že, si vybrané zboží rezervuji a to co chci ale nemají skladem napíšu emailem a až jim to dorazí zavolají a ja si dojdu pro celý nákup tedy jdu tam jen jednou.

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#19 Příspěvek od ZVUK2000 »

Co říkáte na nové prostory gme v Ostravě?

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#20 Příspěvek od Standa99 »

Sice jsem tam ještě nebyl (naposled vedle dávnější Alfy), ale v centru už jsou pár let (tipuju tak 3)?

P.S. Aha, tak jsem mimo, oni se přestěhovali ještě jednou v tom centru. Asi se tam díky Fukušimě kšefty vylidnily.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“