tiskárna CANON MP140

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
satam
Příspěvky: 562
Registrován: 21 led 2010, 01:00
Bydliště: Cheb

#16 Příspěvek od satam »

Canon MP140 je jen žrout peněz, tiskárna je skoro zadarmo ale náplně stojí docela balík. Měl jsem ji 2 roky a jsem rád, že "odešla" a vyhodil jsem ji.
Samotný černobílý tisk funguje, pokud se dobře nastaví, ale přesto je to pořád šíleně drahé a už bych to nikdy nechtěl.

Uživatelský avatar
californ
Příspěvky: 119
Registrován: 20 úno 2015, 01:00

#17 Příspěvek od californ »

satam píše:Canon MP140 je jen žrout peněz, tiskárna je skoro zadarmo ale náplně stojí docela balík. Měl jsem ji 2 roky a jsem rád, že "odešla" a vyhodil jsem ji.
Samotný černobílý tisk funguje, pokud se dobře nastaví, ale přesto je to pořád šíleně drahé a už bych to nikdy nechtěl.
Proč kupovat novou cardridge,když se dá černá barva 100ml/160Kč?Plním,jak už jsem psal už rok http://www.supernakup.com/inkousty-do-tiskaren/canon/

Uživatelský avatar
satam
Příspěvky: 562
Registrován: 21 led 2010, 01:00
Bydliště: Cheb

#18 Příspěvek od satam »

Nic proti tomu, ale mám barevnou laserovku + nové tonery celkem za cca 4.000,- Kč a jsem minimálně na 5 let bez starostí.
Není to sice multifunkce, ale mám k tomu ze "sběráku" skener CanoScan Lide20 a tím pádem mám multifunkci jako vyšitou.

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#19 Příspěvek od lesana87 »

satam píše:Nic proti tomu, ale mám barevnou laserovku + nové tonery celkem za cca 4.000,- Kč a jsem minimálně na 5 let bez starostí.
Aby ses za 25 měsíců nedivil. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“