OSA versus internet rádio.

Vše, co se týká digitálního vysílání rozhlasu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#16 Příspěvek od masar »

Asi je třeba vnímat hudební tvorbu a jejího interpreta jako jednu věc a názory a postoje tohoto interpreta a autora k ostatním oblastem života jako věc druhou. Nemohu zavrhnout kvalitu a dlouhodobý přínos pana Jandy v hudební sféře přestože se mi také nelíbí jeho angažmá v OSA. :wink:

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od forbidden »

Asi jak kdo, já ho neposlouchal nikdy, pro mě jsou to takový cajdáky. Ale pokud se mi někdo nelíbí kvůli pro mě dost nesympatickým názorům, těžko se donutím ho respektovat v jiných oblastech.
Jasně, není to zrovna pragmatický přístup. Když to přeženu, tak třeba kdyby Hitler uměl krásně malovat, pověsil by sis jeho díla na zeď?

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#18 Příspěvek od masar »

Někdo se podívá na obraz a řekne:"To je Van Gogh". A někdo jiný se podivuje nad krásou vázy s 15-ti slunečnicemi a řekne:"To je krásné, kdo to namaloval?". Já spíše patřím k těm druhým, ikdyž k výtvarnému umění vztah nemám. A v hudbě znám hodně písní a melodií, které si rád poslechnu a přitom leckdy nevím (a ani mě to nezajímá) kdo je interpret nebo autor. :wink:

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Habesan »

Hitlera bych pověsil, to je pravda.

Když "plešatá zpěvačka" v minulém století začínal, tak bylo pořízení kopie větší vopruz, než jít na koncert, dnes je tomu naopak.

Nebo takový zakladatel OSY, pěkné písničky, ale jinak to byl pěkná k...a (m.j. založil OSU).
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#20 Příspěvek od Standa99 »

A poplatek ze rtů bude taky, co kdyby jsem si zapískal něco zpoplatněného :roll:

http://www.zive.cz/bleskovky/sc-4-a-183939/default.aspx potažmo http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaciekon ... va/1642733 (ten pirát mě hodně zklamal :? )
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Odpovědět

Zpět na „Digitální rozhlas“