Udělení komentáře po 60 dnech na EBAY

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#16 Příspěvek od sr71 »

Nepøišlo mi zboží objednané z Aliexpressu, otevøel jsem tedy spor s tím že chci vrátit platbu. U položky se mi zobrazuje že spor byl ukonèen a platba 5.února vrácena - viz pøíloha. Ale dodnes na svém úètu vrácenou platbu nevidím. Je možné že by to tak dlouho trvalo?
Přílohy
aliexpress refund_.png
(25.87 KiB) Staženo 40 x

Uživatelský avatar
cputakt
Příspěvky: 1234
Registrován: 01 lis 2005, 01:00
Bydliště: Karvínsko
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od cputakt »

Platba se mi vrátí do 2-3 dnů

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#18 Příspěvek od sr71 »

To mì doteï taky, ale zaráží mì že je ten "refund" pro mì uvedený takhle oficiálnì na aliexpressu a peníze nikde. 14 dní mì pøipadá taky dost.
To se mi ještì stalo že jsem otevøel spor na ebay kvùli nedodanému zboží, už pøed otevøením sporu se ta položka v historii nákupù tváøila nìjak divnì, byly u ní úplnì jiné volby než u ostatních položek. A tam mì zas po otevøení sporu ta položka úplnì zmizela z historie nakupování.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#19 Příspěvek od Atlan »

Riesim taky problem tovar neprisiel uz nejake 2-3 mesiace vyvolal som spor. Odpoved predajcu je taka nec ht ozrusim ze posle tovar znovu a pride skor. Lenze ak to urobim sa bojim ze nic nepride a uz sa stazovat nebudem moct kedze prejde aj mesiac. Ak osa zachovat ?

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od PotPalo »

Mne keď neprišiel tovar, a že pošlú znova, aj tak neprišiel. Spor už bol zavretý, kašlal som na to. Odteraz chcem peniaze keď nepríde tovar.

Tiež sa mi stalo, že vrátili peniaze za tovar ktorý neprišiel. Napokon ale tovar prišiel po troch mesiacoch. Teda nechápem kde sa tak dlho motal. Ozval som sa im že predsa len prišiel, nech pošlú faktúru, aby som ho znova zaplatil. Tak sa aj stalo.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#21 Příspěvek od Atlan »

TAk skusat to inak. vraj nech zmenim staznost ze mi tovar prisiel ale sa mi nepaci. Tak neviem dany predajca uz nic nepredava v obchode z ktoreho som kupoval. Citim nejaky svindel.

Uživatelský avatar
cputakt
Příspěvky: 1234
Registrován: 01 lis 2005, 01:00
Bydliště: Karvínsko
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od cputakt »

Nechej spor pokračovat,pokud nejde zboží dohledat podle čísla balíku tak to napiš do sporu.Alie pokud se nedohodneš s prodejcem ti vrátí peníze. Peníze nemá prodejce ale alie, ještě se dá dohodnou s prodejcem tak že pošle znovu zboží ale měl by prodloužit ochrannou lhůtu ale pokud jsi už zahájil spor tak tohle už je asi po té době takže nechej spor doběhnout do konce.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#23 Příspěvek od rnbw »

Pokial nie je spor vyrieseny, v ziadnom pripade ho nezatvaraj ani nemen. Ak predajca problem nevyriesi, po case to vyriesi eBay a vrati ti peniaze. Mne tak vratili peniaze za falosne IO.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“