pomoc s identifikací součástky

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#16 Příspěvek od fredis »

Já bych mu za oprsklost poradil jen to ať jde jinam, když se mu to nelíbí. Třeba do :lol: .

Uživatelský avatar
Jirka1112
Příspěvky: 47
Registrován: 07 črc 2011, 02:00

#17 Příspěvek od Jirka1112 »

Vážený pane, já jsem nenapsal, že se mi něco nelíbí. Jen jsem chtěl vyjádřit, že mi přísný adminův názor na vkládání externích linků pro obrázky přijde do jisté míry přehnaný.

Věřím, že někteří s mým názorem souhlasí (viz. např. yakl), jen na to prostě většina lidí jednoduše nereaguje. Pokud se nad mojí připomínkou někdo nedokáže pousmát, asi by se měl zamyslet nad svým egem.

Začínám nabývat dojmu, že jsou zde jedinci starších ročníků na duši poznamenaní útiskem minulého režimu, zastávající názor "držet hubu a krok", protože tak to kdysi bylo, a vůči nim by bylo přeci nespravedlivé, kdyby tomu dneska mělo být jinak.

Vyjádřit svůj názor má dnes přece právo každý, kvůli tomu se snad chrastilo klíčema na náměstí, nebo ne? Na druhou stranu jsem na rozdíl od Vás nechtěl nikoho urážet.

Ale máte pravdu v tom, že můžu chodit s dotazy na jiná fóra. Pokud zde bude přibývat duševně zatvrzelých jedinců, kteří nesnesou nikoho jiného, než jim podobně smýšlející, nejspíše mi nic jiného nezbude.

Závěrem mohu říci pouze to, že já jsem žádná pravidla tohoto fora neporušil.
To se však nedá říci o Vašem příspěvku, kde poustujete komentáře osobního charakteru nevztahující se k danému tématu založeného vlákna a zbytečně jej tak zatěžujete Vašimi názory, jež ostatní lidi nemusí absolutně zajímat!
Pokud mi chcete sdělovat své připomínky, používejte SZ.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#18 Příspěvek od EKKAR »

Jiříku, nečerti se, bo ti prdne cévka a ponesou tě. Bastlírna prostě omezuje velikost obrázků na 300kB a basta - ale zase jich můžeš do svejch příspěvků nastrkat dost, vzhledem k tomu, že limit na jednotlivce je poměrně velkej (nebudu říkat kolik, je to ale odstupňovaný).

Teď si představ, že taková AV-mánie, kterou vlastní tiskovej magnát E15, dává každýmu jedinýmu diskutérovi, moderátory a admina nevyjímaje, POUHOPOUHEJCH 20MByte na jakýkoliv přílohy - takovejch 30kB obrázků bys tam sice naposílal asi 60, ale tím bys skončil a dokud bys nějaký starší ze svejch příspěvků nevymazal, tak bys další už neupnul.

Tady máš právo v podstatě posílat ty 300kB obrázky neomezeně, dokud někoho nenasereš natolik, že dostaneš BANána. A včil mudruj, kujóne...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#19 Příspěvek od Sendyx »

Jirka1112 píše: ps: s těma dvoumegovýma fotkama jsem to asi opravdu přehnal. Neuvědomil jsem si, že jsou stále ještě lidé, kteří používají pro připojení k netu 56ku modem.
To externí linkování bych určitě zakázal a limit max 100kB musí stačit.
Pro jistotu by se taky měla na nedělu vypínat elektrika pro celej barák a děckám bych zakázal vyjít na krok z domu.
Doporučuji nepyskovat, když jsem někde host, neplivu na podlahu a nekopu do dveří. Dost lidí se připojuje k zdejšímu fóru z daleka a přes vyspělou současnou multiGSM-PRD-SMRT techniku celého světa je načítání obrázků utrpení, sám jsem to nedávno zkusil.
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Odpovědět

Zpět na „Součástky“