Dobíjení knoflíkových baterií 3V do DO

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
cirus
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 252
Registrován: 24 lis 2008, 01:00

#16 Příspěvek od cirus »

Už to mám koupené, musel jsem se registrovat na australském eBay ... payPal mi spočítal na 102 Kč. 60 dní počkám a pak se ozvu, jestli mi někdo poradí jak to nastavit :lol: (český návod tam asi nebude.... jinak ty ceny v AU jsou zajímavé)

cirus
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 252
Registrován: 24 lis 2008, 01:00

#17 Příspěvek od cirus »

nabídky se zobrazí ze všech zemí, nebo z těch co si zvolíš. Ale při nákupu v jiné zemi než jsi se původně registroval se musíš znova zaregistrovat. Ty jsi už něco na http://www.ebay.com.au kupoval?
Jestli jo, nemusel jsi se tam registrovat?
Už jsem ten system eBya pochopil:
Mám všude stejný login - ve všech zemích - registroval jsem se několikrát a to pokaždé když jsem tam chtěl něco koupit. Nejvíc nakupuji samozřejmě v Nemecku.
Když jsem chtěl koupit podle tvého odkazu zboží na ebay.com.au, tak mne to požádalo o login a když jsem se zalogoval, tak mi naskočilo přihlášení na http://www.ebay.de
Když jsem na to šel obráceně a nejprve se zalogoval třeba na čínském eBay (Hong Kong) ebay.com.hk, tak po odklepnutí nákupu z tvého odkazu to po mně chtělo zase nově zalogovat. No a když jsem to udělal, tak jsem byl pro AU zase Němec :lol: .
Teprve po nové registraci u ebay.com.au mne to nechalo dokončit nákup, nechalo zaplatit kartou, (nebo přes PayPal) a odeslalo na můj registrační email všechna potvrzení.
Jesli chceš a ješte jsi na ebay.com.au nenakupoval, tak to z toho tvého odkazu zkus to DO koupit (neboj se, před platbou to můžeš zrušit) a myslím, že tě to po druhém kroku také nepustí dál.
Dej vědět.
Ale to jsme se dostali úplně někam jinam (do AU :lol: )

cirus
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 252
Registrován: 24 lis 2008, 01:00

#18 Příspěvek od cirus »

Tak jsem dnes dostal to co jsem 21.9. koupil v Austálii za stovku a s poštovným zdarma tento ovladač. A co s ním dál?
Poradí mi někdo jak ho teda naučit aby uměl alespoň základní funkce ovladače k sat.přijímači (AB IPBox Prismcube Ruby)?
Díky všem za pomoc.

cirus
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 252
Registrován: 24 lis 2008, 01:00

#19 Příspěvek od cirus »

Už jsem na to přišel.
Všechno je OK.
Manželka si ho teď může mačkat jak chce.
Je to na dvě malé tužkové.
Objednám asi ještě nějaké tyhle DO do rezervy, kdyby ho zničila a když jsou tak levné.
Ona totiž po mytí nádobí si maže ruce krémem a DO k minulému SAT přestal jednou fungovat. Tak jsem se do něj podíval a byl tam samý olej - jak ta mastnota z jejích rukou za cas navzlínala až dovnitř DO. :lol: Neuvěřitelné!
Naposledy upravil(a) cirus dne 12 lis 2015, 20:44, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#20 Příspěvek od EKKAR »

cirus píše:...
Ona totiž po mytí nádobí si maže ruce krémem a DO k minulému SAT přestal jednou fungovat. Tak jsem se do něj podíval a byl tam samý olej - jak ta mastnota z jejích rukou za cas navzlínala až dovnitř DO. :lol: Neuvěřitelné!
Kup jí myčku - kromě ušetření za teplou vodu ušetří i za patláma-matláma na paprčky ....
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#21 Příspěvek od kokun »

cirus píše:...
Ona totiž po mytí nádobí si maže ruce krémem a DO k minulému SAT přestal jednou fungovat. Tak jsem se do něj podíval a byl tam samý olej - jak ta mastnota z jejích rukou za cas navzlínala až dovnitř DO. :lol: Neuvěřitelné!
Tady pravdu nemáš - tu mastnotu "pouští" sama ta silikonová guma klávesnice. A nejvíc tehdy, když se DO "žmoulá" v ruce (zahřívá a potí).
Ale souhlas - zvláště v kuchyni se osvědčuje DO "zabalit" třeba do mikroten. folie. Ochrání ho od vnikání nečistot z umaštěných, zamoučených, ... rukou při tom vaření :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od markoni »

EKKAR píše:Uraz jí paprče až u pr.dele, zamkni ovladač do skříně nebo se zajdi podívat do kuchyně a zkrať jí řetěz. Ty baterky jsou lithiový, OPAKOVANĚ NENABÍJITELNÝ, a jestli chceš zažít VOHŇOSTROJ jak se patří, tak je zkoušej dobíjet ...
:aplause: :aplause: :aplause: :aplause:

samponek
Příspěvky: 2772
Registrován: 11 kvě 2015, 02:00

#23 Příspěvek od samponek »

Nic nenabíjej, vybuchuje to.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “