google a jeho alibi

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#16 Příspěvek od Achab »

Nápověda pro správu cookies IE11 je tady. Ve Firefoxu je to jednodušší. Po vymazání jsem si zapsal nově instalované cookies Googlu, když se ta hláška znovu objeví tak snad zjistím které blokovat konkrétně.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#17 Příspěvek od BOBOBO »

Jó , tuhle nápovědu znám , tu jsem pochopitelně chtěl použít , ale na mne vyskakují jiná okna ! Asi budu muset do programu ... jen vymazat dobře ... vymazáno , kde to umím , stejný blok .

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#18 Příspěvek od Achab »

U mě se ta hláška objevila i po smazání cookies celkem 3× s odstupem 3 dnů a od té doby je klid - dnes přesně 14 dní.

Poprvé jsem smazal všechny cookie google.cz takže nevím v které to bylo, při dalším výskytu jednotlivě (smazat, zavřít panel a v novém panelu zadat nové vyhledávání aby se projevil výsledek, případně opakovat). Podruhé to bylo v cookie "OGPC", potřetí "SNID" a pak už se hláška neobjevila.

Google.com jsem smazal pro jistotu taky ale odtud to asi nešlo. Cookie třetích stran mám zakázány, ostatní ponechat do konce platnosti.
Stejně si nejsem jistý jestli ten souhlas není někde nenápadně podstrčený i jinde. Třeba na některých webech je hláška "tato stránka používá cookies" a volba potvrzení. Při kliknutí na "další informace" je tam často že se vlastně mimo jiné jedná o cookies Googlu.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#19 Příspěvek od serviceman »

Mažu každý den všechny sušenky CCleanerem a keců na stránkách si nevšímám - vesměs mě neobtěžují.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#20 Příspěvek od BOBOBO »

Bing jsem vždy měl , ale až nyní začal používat .

Uživatelský avatar
oled
Příspěvky: 20
Registrován: 16 bře 2010, 01:00

#21 Příspěvek od oled »

Já používám v Opeře
https://www.ixquick.com/
Když nenajdu, teprv jdu na gůgl.
A všimli jste si, že o čem píšete maily, o tom jsou reklamy? Já mám @seznam. Nepomůže mít poštovní server někde v Asii?
Nejde to? To bude ucpaný drát. Zpříčený elektron. Profouknout.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“