Philips 26PFL3405H/12, vadný zdroj

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#16 Příspěvek od PeteBurns »

Karta je najmenej, vacsinou je zadarmo a da sa zriadit online, pride postou a nikam chodit nemusis, a co sa tyka takychto suciastok, tak jedine ebay, aliexpress a podobne, kvalitu ti nikto vopred nezaruci, ak teda nemas uz overeneho predajcu, no nie je problem po reklamacii dostat peniaze nazad alebo sa s predajcom rozumne dohodnut...

Uživatelský avatar
PavelN
Příspěvky: 274
Registrován: 13 bře 2008, 01:00
Bydliště: Nový Bydžov

#17 Příspěvek od PavelN »

Ahoj co jsem koukal do zdrojů který mám z Philipsek vytahaný tak jsem tenhle ic nenašel, leda objednat nový zdroj z WOPu = 1400,- vč dph.
Anebo IC z čajny jak píší kolegové.

Uživatelský avatar
riki
Příspěvky: 242
Registrován: 07 led 2006, 01:00
Bydliště: F-M

#18 Příspěvek od riki »

Můžu Tě poprosit o link?

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od otakarv »

Když se zaregistruješ na Aliexpress-u, máš konkrétní požadavek na zboží tak jeho název zadáš do vyhledávání, najde Ti to řadu prodejců s tímto zbožím. Pro užší výběr kliknu na "Free Shipping" což je "Doprava zdarma", pak na "Top-Rated" což je "Ověřený dodávatel" a popřípadě ještě na "1 Piece Only" což je "Pouze 1 kus" (pokuď to mají prodejci v nabídce).
Pak už jen projíždím jednotlivé obchody a hledám nejpříznivější cenu. Já jsem většinou hledal cenu nejnižší což někdy také není dobrá volba, prostě zlatá střední cesta ale i s tou nejnižší mi přišlo zboží v dobré kvalitě a hlavně funkční.
Pokuď syn má kartu se kterou může platit v zahraničí a navíc umí anglicky pak se toho neboj, drž se toho co jsem Ti napsal. Když si s něčím nebudeš vědět rady, klidně se ptej, rád poradím a věřím že druzí také.

Tak jsem malinko přehlédl že diskuse pokračuje již dále na druhé straně ale snad i můj příspěvek bude k užitku. :wink:

Uživatelský avatar
riki
Příspěvky: 242
Registrován: 07 led 2006, 01:00
Bydliště: F-M

#20 Příspěvek od riki »

Děkují.Člověk je nedůvěřivý.V nedělí budu se synem, tak to probereme.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od otakarv »

Na ten integráč jsem zadal ověřeného prodejce, vyskočil mi pouze jeden zde. Doprava zdarma, za 5 kousků 2,90€ slušné.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4566
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od PotPalo »

Čo robím zle? Najprv tam píšu Free Shipping, ale keď kliknem na položku, vidím tam: Shipping: US €2,96 to Slovakia (Slovak Republic) via China Post Registered Air Mail
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#23 Příspěvek od KUBO »

Zadarmo je to iba do Českej republiky
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4566
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od PotPalo »

Nieje to diskriminácia?! :lol: :lol: :lol:
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#25 Příspěvek od fredis »

Můžeš si stěžovat :wink: .

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#26 Příspěvek od PeteBurns »

To je normalka, Slovensko je primala krajina na take vyhody, ake maju velke krajiny - niektori dopravcovia uplne chybaju, ini maju vyssie ceny...Ale nie je vacsinou problem najst ineho predajcu, bud s nizsou cenou tovaru, alebo postovneho. Pri takychto drobnostiach je to fuk, alebo treba skusit ebay, tam je castejsie pravdepodobnost najdenia lepsej ceny, no zvlast pri vacsich a tazsich veciach uz moze byt poriadny rozdiel v postovnom medzi roznymi krajinami, kludne aj 50€...

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“