Sencor SLE3210M4

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#16 Příspěvek od PeteBurns »

Nebolo by rozumnejsie to niekam uploadnut pre vsetkych aj do buducnosti, nez si to takto posielat medzi sebou ako trkvasi? ;)

Uživatelský avatar
Harry.pa
Příspěvky: 353
Registrován: 26 dub 2006, 02:00
Bydliště: Znojmo

#17 Příspěvek od Harry.pa »

Zdravím,
tak to se hlásím jako první, mejl Ti pošlu SZ. Mně zatím nic nechodilo.
Jinak si myslím, že by to bylo lepší po řádným otestování hodit na upload, bude nás asi víc, co máme problém.

Uživatelský avatar
polykarp
Příspěvky: 22
Registrován: 30 zář 2014, 02:00
Bydliště: Violin okr.KN

#18 Příspěvek od polykarp »

No dat to na nejaky upload je rozumnejsie, ale neviem ci to nekoliduje s nejakym pravidlom na fore. Takze ak ma niekto chut si ich nastudovat (ja nie) tak nech da vediet. Ak je to v sulade s pravidlami hodim sem aj link na download.
Tvrdiť že tvoj operačný systém je najlepší na svete je ako tvrdiť, že McDonalds robí najlepšie jedlo na svete.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#19 Příspěvek od fredis »

Takový mám nejradši :twisted: :roll: .

Uživatelský avatar
polykarp
Příspěvky: 22
Registrován: 30 zář 2014, 02:00
Bydliště: Violin okr.KN

#20 Příspěvek od polykarp »

Nechapem co tym myslis!? Ja se venujem inym veciam ako studovanim nekonecnych pravidiel, ale kludne to mozes spravit ak mas na to cas.
Tvrdiť že tvoj operačný systém je najlepší na svete je ako tvrdiť, že McDonalds robí najlepšie jedlo na svete.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#21 Příspěvek od fredis »

Věnuj se čemu chceš. Ale když už někam lezeš z důvodů že jsi, v no třeba koncích, tak se laskavě obtěžuj alespoň s přečtením pravidel :cry: . Tady to není jen o bezplatném a bezpracném tahání rozumu od jiných...

Uživatelský avatar
polykarp
Příspěvky: 22
Registrován: 30 zář 2014, 02:00
Bydliště: Violin okr.KN

#22 Příspěvek od polykarp »

Vseobecne pravidla su +- vsade rovnake. A rozumi som tu zatila od nikho netahal. Skor som poskytol aj moje riesenie.
Od teba som sa pomoci nedockal a iny v tomto vlakne asi tiez nie (neviem), len tu vseobecne kecas. A venujem sa dalej comu chcem. :lol:. A po tomto som to dal sem, nech je svet lepsi:"http://uloz.to/x5MYPBKe/sencor-sle3210m ... 31-p93-bin". Podla pravidiel fora to sem mozem dat, nieje to warez ani reklamna propagacia za ucelom obohatenie.
Tvrdiť že tvoj operačný systém je najlepší na svete je ako tvrdiť, že McDonalds robí najlepšie jedlo na svete.

Uživatelský avatar
Harry.pa
Příspěvky: 353
Registrován: 26 dub 2006, 02:00
Bydliště: Znojmo

#23 Příspěvek od Harry.pa »

Zdravím, tak jsem otestoval firmware od "polykarp", výsledek je, že obraz je stále vzhůru nohama.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#24 Příspěvek od KUBO »

Ak som ja zháňal minulého roku firmware, tak som kontaktoval fi.Fast Plus. Síce mi firmware neposlali, ale upozornili ma, že sú rozdielne fw u modeloch Silver a Black. Možno to je dôvod otočenia obrazu.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Harry.pa
Příspěvky: 353
Registrován: 26 dub 2006, 02:00
Bydliště: Znojmo

#25 Příspěvek od Harry.pa »

To je taky zajímavý postřeh, to by mě nenapadlo, že se bude lišit firmware podle barvy skříně. Je vidět, že to Sencor montuje z dílů, co jsou. Asi se budou lišit panely. Model, co mám na stole, je Black.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#26 Příspěvek od KUBO »

Práve, že je to v tom, že sú osadené iné panely.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Harry.pa
Příspěvky: 353
Registrován: 26 dub 2006, 02:00
Bydliště: Znojmo

#27 Příspěvek od Harry.pa »

No jo, ale všude je jen firmvér na nějakej jinej panel. Teď jsem tam dal nějakej Novek, změna je v tom, že Tv nemá v menu češtinu a při startu se nezobrazí nápis Sencor. Zítra zjistím typ panelu a budu hledat dál.

Uživatelský avatar
Harry.pa
Příspěvky: 353
Registrován: 26 dub 2006, 02:00
Bydliště: Znojmo

#28 Příspěvek od Harry.pa »

Máte prosím někdo přístup na stažení zde?
http://mobilforum.uz/attachment.php?att ... 1419169833
Po mně to chce vyšší práva, registroval jsem se včera. Pokud někdo máte přístup, prosím o stažení. Jinak jsem zatím neúspěšný, jedinej dump, kterej má obraz dobře je poškozenej a TV se pořád restartuje, takže nanic.

Uživatelský avatar
slavco
Příspěvky: 15
Registrován: 18 zář 2008, 02:00

#29 Příspěvek od slavco »

Zdravim

Model SLE 3210M4 ma dva verzie s jedným alebo s dvoma doskami.Pokial mate obraz naopak je obsah flash pre tu druhu verziu.

Uživatelský avatar
Harry.pa
Příspěvky: 353
Registrován: 26 dub 2006, 02:00
Bydliště: Znojmo

#30 Příspěvek od Harry.pa »

U mě je označení desky TP.SIS231.P93 KBI+315A1L03, firmvér má být pro tuto desku, přesto je obraz vzhůru nohama. Asi spíš záleží na panelu a budou různý verze do stejný desky v závislosti na použitým panelu. Jeden prodejce nabízí naprogramovanou paměť za 550Kč, ale bojím se, že to dopadne stejně. Jako pokus je to dost drahý. Přikládám fotky:
Přílohy
T-CON.jpg
(45.6 KiB) Staženo 162 x
panel.jpg
(32.89 KiB) Staženo 147 x
DESKA.jpg
(32.67 KiB) Staženo 120 x

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“