Plánovaná novela EU o omezení držení zbraní a střeliva

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od ZdenekHQ »

Šampionku, vem si prášek a běž spát. Já to pak promažu...

Nebo si založ vlastní vlákno v HP.

Dík.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

samponek
Příspěvky: 2772
Registrován: 11 kvě 2015, 02:00

#17 Příspěvek od samponek »

Vetřelci dělají z Evropy bojiště a příjde to i k nám. Když se 64% chlapů načerno ozbrojí, tak s tím policajti nic neudělají a i proti nim se budeme muset bránit, na zavření všech lidí není kapacita věznic.
Bitva u Thermopyl jako za staré Sparty. Pokud se vetřelci nějak dostanou ke zbraním, bude regulérní válka.
Naši předkové bojovali za naši budoucnost https://youtu.be/Oa2GooozkRg

Allah Akbar https://youtu.be/5WPZGOfrYjc

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#18 Příspěvek od Sandal »

To že se zrovna teď nic neděje neznamená že zírta taky ne.Šamponek má pravdu,ikdyž to je trochu mimo téma.A že se bez NATO neubráníme?To je pravda.Takže jsme kde?No přece tam kde to USA chtělo.

Stýkám se se starejma lidma(70-90 let), který vyprávěj a pamatujou.Až mě z toho mrazí v zádech.Třetí světová válka je za dveřma.Tohle se samo nezklidní.Nebo myslíte že jo?Že všichni paraziti odtánou a nechaj nás bejt?

Jediný co můžem dělat je zakládat domobrany a každej si bránit svoje blízké území.Nejni totiž nikdo,kdo by vám kryl zadek.Stát to určitě nebude.

Myslete si o mě že jsem blázen.Já si za svym stojim.

samponek
Příspěvky: 2772
Registrován: 11 kvě 2015, 02:00

#19 Příspěvek od samponek »

Nejhorší na tom je, že až půjde opravdu do tuhýho a půjde nám o krk, tak se policajti postaví proti nám a budou na straně zajebanejch muslimáků.
https://youtu.be/mKxNDJ2c2zQ
Je nejvyšší čas přestat s humanitní politikou, vymstí se nám to. Nebo se obyvatelstvo musí militarizovat, zakládat domobrany.
Naposledy upravil(a) samponek dne 13 pro 2015, 18:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#20 Příspěvek od Sandal »

No jistě že policajti nebudou s náma.To samý jak za druhý světový války.Bylo mi řečeno že gestapo se k lidem chovalo líp jak český policajti.Potvrdili mi to chlapy co zažili 2 světovou.

samponek
Příspěvky: 2772
Registrován: 11 kvě 2015, 02:00

#21 Příspěvek od samponek »

Je to velký průser, budeme se muset bít s vlastníma poldama a ještě odrážet rabující vetřelce, z historie to bohužel plyne. Bez války se to samo nezklidní.
Jako národ ale bitvu vyhrajeme, pak budou probíhat defenestrace a veřejné popravy vlastizrádců.
Naposledy upravil(a) samponek dne 13 pro 2015, 18:16, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#22 Příspěvek od Sandal »

Pokud to přežijeme,tak budeme mít zas chvíli klid.

samponek
Příspěvky: 2772
Registrován: 11 kvě 2015, 02:00

#23 Příspěvek od samponek »

V roce 2100 ( pokud člověk přežije) bude křesťanské jen Československo, Polsko, Maďarsko a Bělorusko. Zbytek Evropy bude muslimský.
Sem se zatím tolik nehrnou, protože tady nemají zázemí a podhoubí, oni potřebují tlupu.
Na to aby převzali moc v obci, městě, státu, potřebují polovinu. To však neznamená, že některým vesnicím v ČR nehrozí islamizace.

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#24 Příspěvek od mtajovsky »

Tahle aktivita EK se dává do souvislosti s teroristickými útoky v Paříži, ale to je jen zástěrka. Ve skutečnosti J. C. Juncker již přiznal barvu: "...zákaz samonabíjecích zbraní ve skutečnosti neomezí teroristické útoky, ale taková je naše bezpečnostní politika ...".

EK je pod vlivem fanatiků, kteří si myslí, že svět beze zbraní bude ráj na zemi. Dokonce kritizují pomoc v Kobani bojujícím Kurdům. Když jim byla shozena zásilka 28 palet zbraní a munice, tak se nechali slyšet, že ...přes nebezpečí z islámského státu není správné Pešmergy vyzbrojovat kvůli nebezpečí odklánění a zneužití zbraní ...". Takže raději povražděné, umučené a podřezané, to nevadí, ale hlavně aby nebyli ozbrojení.

Na stránkách Gunlex-u si přečtěte odkud vane vítr - Small Arms Survey a další fanatici, podporovaní Britskou a Švédskou vládou, se snaží 10 let na půdě OSN o odzbrojení lidí. Když se jim to tam nedaří, infiltrovali EK. Ve světle přicházejícího islámského nepbezpečí jsou tyto neziskovky de facto pátou kolonou IS.

Někdo by je měl před světem takto vykreslit a zesměšnit.

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“