Apple iPhone 5s

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
foxrider
Příspěvky: 805
Registrován: 28 zář 2013, 02:00
Bydliště: Praha- východ

#16 Příspěvek od foxrider »

Tak je to v pohodě. Volal jsem ještě na infolinku T-Mobilu, paní/slečna mi řekla že stačí přijít na prodejnu T-Mobilu, oni mi SIM vymění za nanoSIM a na požádání nakopírují do ní moje věci, a popřípadě dají i rámeček abych jí mohl použít i ve starým mobilu, protože tu velkou SIM nedostanu zpět, oni jí zničí (asi nějaký příkaz shora). Trvá to celé asi 5-10minut. :D
Varovala mě před různými domácími úpravami rozměrů, nemusely by vyjít dobře. :wink:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#17 Příspěvek od termit256 »

Mi to krava na prodejne tmobilu odcvakla klestemi. Drobny problem byl v tom, ze to byla jeste hodne stara karta a tak se odstrizeni provedlo i pres kontaktni plosky, coz v kombinaci s kovovym suplickem nemohlo fungovat. Za vymenu karty chteli tusim 400,-. Kartu jsem doma "propipal" laboratornim zdrojem coz samozrejme nerozdychala, pak mi ji vymenili jako vadnou zdarma :-)

Je to uz nejaka doba, mozna ze to dnes meni zdarma, ale jeste si to radeji over. Na infolinkach maji tendenci zapominat sdelit informace o tom ze se za neco plati.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#18 Příspěvek od Artaban001 »

Ahoj. Na pobočce T-mobile Ti dají jinou klasickou v moderní verzi, kdy z ní vylomíš NanoSIM, nebo mikroSIM. Zbytky velice doporučuji uschovat. Dají se použít jako adapter pro "návrat do původní velikosti" Ta vylomená SIM v tom drží, když se zacvakne zpět. Já před nedávnem měnil kartu, protože tu původní jsem si opižlal sám pro původní telefon na nanoSIM a v novým telefonu kvůli adapteru nešla použít. Mám pocit, že za to dokonce ani nechtěli nic zaplatit.

Uživatelský avatar
foxrider
Příspěvky: 805
Registrován: 28 zář 2013, 02:00
Bydliště: Praha- východ

#19 Příspěvek od foxrider »

Artaban001: Tak to je dobrý! :D Zítra tam jedu, je nejvyšší čas, starý telefon zlobí, včera večer jsem ho nabil, a ráno zařval hlady a chcípnul, byl úplně vybitý. Po asi deseti hodinách nečinnosti! Předtím zase vydržel asi tři dny. SAMS...hit! :twisted: :opravar:

Uživatelský avatar
foxrider
Příspěvky: 805
Registrován: 28 zář 2013, 02:00
Bydliště: Praha- východ

#20 Příspěvek od foxrider »

Proběhlo to v pohodě, vytáh jsem simku z telefonu že potřebuju nano, pán se zeptal kolegy - jé to je ještě starej pegas, z to to asi neostříhneme, že? Kolega řekl - to ne. Tak se jen zeptal jestli je to dobíjecí, na moje přání zkopíroval kontakty na novou a dal mi to. Trvalo to do pěti minut a bylo to zadarmo. :D
No ajFíka už jsem aktivoval, stáhnul iTunes a pomalu se učím, je to dost mašina a taková nedůvěřivá, pořád se ptá - důvěřujete tomuto počítači? pak jestli chci vytvořít pin kód, pak zase idtouch, pomalu se tím prokousávám. :lol:

Jo, stará původní SIM je tímto odhlášena ze sítě, mám jí ve starém telefonu a píše - chyba registrace sim a nemůže nalézt síť. takže si stahnu z ní SMS a půjde do koše.

Uživatelský avatar
foxrider
Příspěvky: 805
Registrován: 28 zář 2013, 02:00
Bydliště: Praha- východ

#21 Příspěvek od foxrider »

Tyjo to brutální mašina! 8-) Dobře se ovládá, jak to běhá svižně, fotky jsou pěkný, pár dnů vydrží nabitý. Už jen když podle váhy je znát že je to z pořádnýho matroše:D
Takže za mně - :prst:

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#22 Příspěvek od Hydrawerk »

foxrider píše:Dobře se ovládá, jak to běhá svižně, fotky jsou pěkný, pár dnů vydrží nabitý.
Tak to bych za cca 11000 Kč očekával. http://mobilni-telefony.heureka.cz/appl ... e-5s-16gb/

Uživatelský avatar
foxrider
Příspěvky: 805
Registrován: 28 zář 2013, 02:00
Bydliště: Praha- východ

#23 Příspěvek od foxrider »

Já mám ten bílo stříbrný, 64 GB se mi ještě povedlo sehnat.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“