Jak se vám líbí úprava Seznamu?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#16 Příspěvek od Petr-II »

serviceman píše:Bez povoleného scriptu na iDnes nic neotravuje a všechno chodí.
Kde v ADB povoluješ ten script. Já přidával nové pravidla do ADB, ale generují stále nové názvy těch oken, takže to není moc účinné. Dík.

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#17 Příspěvek od ohryzek36 »

Najdeš to ve spodním okně adblocku - vidíš tam červené (zablokované) odkazy a můžeš k nim "přidat vyjímku" (nebo něco v tom stylu - já to mám všechno anglicky, tak "add exception"). Při přidání vyjímky (na plnou adresu, bez hvězdiček) ten odkaz zase zčerná a vše funguje jak má.

Možná jsem tě úplně nepochopil, ale tím zabráníš "výrobě" těch oken s nehorázně dlouhými a smysl nedávajícími názvy.

Po pravdě - kdyby na iDnes nebyl technet, tak bych se o to ani nepokoušel a šel někam dál.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#18 Příspěvek od TAKJAN »

Když už tam vlezu, kliknu zablokovat adblock. Pak odlblokuju. Dva kliky, nechce se mi to řešit. Adblock+ jim nevadí, ten má zaklokováno 32 reklam a OK.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#19 Příspěvek od Artaban001 »

http://www.justit.cz/wordpress/2016/06/ ... pochopili/
Víte, nejhorší na tom třeba je, že když jdete bez AD-blocku na youtube, tak vám tam kolikrát vleze ten 🤐 negr, a začne na vás vyřvávat v souvislosti s jednou nejmenovanou značkou na deodoranty. Toho negra musíte nechat vyřvat, protože nejde přeskočit. protože se tahle reklama načítá v HD, tak vás připraví o dost podstatnou část FUPu, pokud má někdo nízký tarif. Kdy se tohle začne řešit? - Stále mají plnou hubu keců, jak jim reklamy financují to a to, ale že z uživatelů dolují data, to je v pořádku. Na statický reklamy jsem rezignoval. Nechávám je být. A produktům, které jsou mi vnucovány horem spodem se vyhýbám jako čert kříži..
Pro potencionální spory o rasizmus: Vadí mi provedení ty reklamy a vadilo by mi to pokaždý, je jedno, kdo by tam vyřvával (jestli eskymák, černoch, nebo cigán)

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#20 Příspěvek od TAKJAN »

Na PC mně tam nic neleze. V TV občas, po čtvrthodině, jde brzo utnout. Ale v HD je to nejlepší kvalita, ty reklamy:-)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#21 Příspěvek od EKKAR »

Artaban001 píše:http://www.justit.cz/wordpress/2016/06/ ... pochopili/
Víte, nejhorší na tom třeba je, že když jdete bez AD-blocku na youtube, tak vám tam kolikrát vleze ten 🤐 negr, a začne na vás vyřvávat v souvislosti s jednou nejmenovanou značkou na deodoranty. Toho negra musíte nechat vyřvat, protože nejde přeskočit. protože se tahle reklama načítá v HD, tak vás připraví o dost podstatnou část FUPu, pokud má někdo nízký tarif. Kdy se tohle začne řešit?
...
Pro potencionální spory o rasizmus: Vadí mi provedení ty reklamy a vadilo by mi to pokaždý, je jedno, kdo by tam vyřvával (jestli eskymák, černoch, nebo cigán)
Pod ten článek z linku nejde než se podepsat. Jak í-HNUS, tak í-DĚS si nic jinýho než tvrdě a nesilom.rdně Adblockovat nezasloužej, skákací reklamy už je na nich víc než sdělujícího obsahu.
A důvod, proč v konkrétní reklamě na pánskej "stýdpysk" vystupuje zrovna negr a ne třeba ten níž zmiňovanej Inuita alias Eskymák, je jednoduchej - když pomineme, že v normálním životě VE SVÝM PROSTŘEDÍ se ten Eskymák meje ještě míň krát ročně, než ten negr, tak je dávno známou pravdou, že pokud budou umístění vedle sebe do stejnejch podmínek, ten negr bude během krátký doby podstatně "aromatičtější" než ten Eskymák ... tudíž přetloukač smrádku bude pro něj potřebnější.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
gepard
Příspěvky: 1690
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Liberec - tam na severu Čech

#22 Příspěvek od gepard »

K úpravě Seznamu ... hrozně se mi líbí (ironie)! :cry: No jde o zvyk, přežiju to.
Naposledy upravil(a) gepard dne 07 čer 2016, 16:48, celkem upraveno 1 x.
-- Gepard --

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“