Spotřeba barvy při startu tiskárny

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#16 Příspěvek od BOBOBO »

Mám HP2135 a furt to na mne řve neoriginální kazeta , stavy inkoustů jsou indikačně na nule . Přitom origokazeta stojí přes tři kila .... Leju tam , co tady mám , mimo opruzu zatím tiskne .

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#17 Příspěvek od termit256 »

Kdysi jsem v krizi nejvyssi nalil do kazety obycejnou tus z mistniho papirnictvi a taky jsem faktury vytiskl :-)

Kamion stal nalozeny na place - bylo treba mu dat papiry aby mohl odjet, dosla barva a nova kazeta se hlasila jako chybna.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1599
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Behemot »

Celeron píše:Možná v A4.
Jenže, kolik stojí slušnej multifunkční laser barva A3? 30-50 K? A nebo samostatnej deskovej scaner A3? (protahováky jsou na dvě věci) 10-30 K?
Novou barevnou inkoustovou multifunkci A3 koupíš za 6-8 K.
Já toho A3 Brothera multifunkci se stříkačkou dostal za cenu šrotu. :wink:
Já nevím, jestli píšu nějak nepochopitlně, nebo polovina lidí je negramotná, ale nepsal sem do análu jasně velkoformát?
Obrázek
Krom toho, porovnávat lepší lasery s inkoustovým šrotem taky dává smysl až ven :roll: Slušnej inkoust co netiskne za deset korun centimetr a nevysere se pozítří stojí minimálně desítku.

A všem honičům trika co mají poslední funkční dekádu starej inkoust ve vesmíru, mám napsat seznam mejch dekádu starejch laserů co tisknou za pár desetníků, desetkrát rychlej než ty vaše inkousty zvládnou i při letu z útesu, s duplexem a pár dalšíma fíčurama? :roll:

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#19 Příspěvek od Celeron »

Ty jseš docela rád konfliktní, co? :) Tak nám ty laserky, co používáš dekádu vyjmenuj.
Já pak vyjmenuju ty svoje, co jsem měl za 2,5 dekády. :wink:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#20 Příspěvek od p32 »

Jen ho nechte ať se bojí. :lol:
Já používám lejsrovku na normální tisk (HP 1200) a inkoustovky na tisk barevných letáčků a fotek (HP 960,990). Inkoustovky v klidu doplňuji a tisknou jak s originálama. Co dodávám případně oživuji konstruktérům, co tisknou na formát A3 až A1, tak mají plotry a tiskány inkoustové (laserovky barevně nefungují :lol: ). Upozorňuji na to, že u nich se bavím o nových tiskárnách a plotrech a ne starých šuntech.
Tzn. že inkoustovky jsou naprosto normálně používané a ne, že ne. Myslím si jen to, že pokud se někdo v něčem nevyzná, tak si myslí, že je to špatné. :wink:

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1599
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Behemot »

Dekádu nemám žádná tiskárnu, tehdá jsem nejspíš ještě tiskárnu ani neměl. Ale jak říkám, holt negramotní :idea:

Laserovky netisknou barevně? A safra, tak to musí bejt nějaká celoplanetární psychóza. Je fakt, že aktuálně to na barvu moc nepoužívám, musím vyčistit laser…už nějakej ten pátek :D

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#22 Příspěvek od p32 »

Behemot píše:Laserovky netisknou barevně? A safra, tak to musí bejt nějaká celoplanetární psychóza. Je fakt, že aktuálně to na barvu moc nepoužívám, musím vyčistit laser…už nějakej ten pátek :D
A můžeš mi ty chytráku ukázat nějakou novou lejsrovku pro formát A3-A1 co tiskne barevně a stojí do 20 tKč nová a je připojitelná jako plotr? Jsem hrozně zvědavej, co z tebe vyleze. S inkoustovkama jsem dělal dost dlouho a lejstrovkama taky, ale asi mám omezené vnímání možností. :wink:

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1599
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od Behemot »

A3 laserovky jsou už dneska poměrně běžný, o větších nebyla řeč, bavíme se o normálních tiskárnách, to jen někteří negramoti nechápou text a furt sem montují nějaký extrémy. Taky nevím proč furt nový dyž se nechají koupit solidní repasy se zárukou. Samozřejmě laser, inkoust je šrot a nikdo kdo to dělá se ojetýho nechce dotknout :lol:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“