Prodám diody, integráče, kondíky a jiné

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#16 Příspěvek od Kremik »

Pozor! Já hned když jsme to domlouvali jsem psal, že peníze nepošlu hned, ale až pojedu do města. Nemám a nechci internetové bankovnictví ani nic na ten způsob. Neměl jsi s tím žádný problém. Tak prosím věci nepřekrucovat. Těch pár součástek přece nehořelo a nezmínil ses, že na ty peníze spěcháš. Žes tu 19. něco psal - denně nečtu všechno. Měl jsi poslat SZ, když to najednou tak spěchalo.

Uživatelský avatar
ferdislav
Příspěvky: 933
Registrován: 15 srp 2011, 02:00
Bydliště: Mostecko

#17 Příspěvek od ferdislav »

Vysvětlil jsem ti to několikrát v sz, nevím proč znovu tady, když mi někdo napíše za pár dní, tak nepředpokládám dva týdny ale několik málo dní, neozval jsi se dle mého soudu dlouho, tak jsem to viděl jako nezájem, píše mi vic lidí co jako maj zajem a uz se nikdy neozvou, prostě jsem takovej že dlouho nečekam když skončí komunikace, můžu ti i napsat že to je moje chyba, pokud o to stojíš,ale chyba je podle mne na obou stranách když už, ostatní nemají problém, nevím proč to znovu řešíme tady. Stalo se. Takhle se tu můžem dohadovat do nekonečna.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#18 Příspěvek od Kremik »

Nemusíš mi nic vysvětlovat. Sám jsi mi psal, že jsi to udělal více lidem, tak by asi měli vědět, do čeho s Tebou jdou. To je vše. Vlastně jsi uškodil jen sám sobě, protože ti tu visí položky, které už jsi mohl mít prodané.

Uživatelský avatar
ferdislav
Příspěvky: 933
Registrován: 15 srp 2011, 02:00
Bydliště: Mostecko

#19 Příspěvek od ferdislav »

Neudelal jsem to vice lidem,to lzes,proste jsem se jen vykaslal na ty co si domlouvaji koupi a pak se neozvou,nebudu cekat mesic az se nekomu uraci se rozhoupat a ozvat se. Lidi co jednaji normalne maji doma to co si objednali a nemaji problem.

Myslim ze jsem to jasne napsal v prvnim a ten den i poslednim prispevku.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#20 Příspěvek od Kremik »

Že by tu na Bastlírně bylo tolik nespolehlivých lidí? No kdo ví, nečekal bych to... Určitě se mezi ně nepočítám. K problému jsem se vyjádřil a slovíčkařit nehodlám. Tím bych to uzavřel.

Uživatelský avatar
ferdislav
Příspěvky: 933
Registrován: 15 srp 2011, 02:00
Bydliště: Mostecko

#21 Příspěvek od ferdislav »

Ano kazdy mame svoji pravdu a sve duvody, take jsem je uvedl, dekuji.

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“