Color 425

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#16 Příspěvek od mi-ro »

Není rada jako rada ale asi bych byl taky opatrnej tady rozhazovat rozumy který jsme si museli KOUPIT na školeních anebo jsme získali několikahodinovým bádáním v "bedně" a při tom zničili materiál v ceně převyšující třeba desetkrát cenu opravy. Musíme si zvyknou že informace je zboží za který se ve světě TVRDĚ platí. Řemeslo opraváře je právě v tom vědět. To je můj názor, můžete mít i jiný. Jinak nejsem proti tady rozebrat nějaký problém ale je třeba odlišit takový ty všeuměly který slíznou smetánku a my abychom pak dodělávali "vysazováky" atyp. závady ap. Asi víte o čem mluvím. Takovej je život.......

Uživatelský avatar
pit
Příspěvky: 176
Registrován: 21 bře 2005, 01:00

#17 Příspěvek od pit »

mi-ro píše:Není rada jako rada ale asi bych byl taky opatrnej tady rozhazovat rozumy který jsme si museli KOUPIT na školeních anebo jsme získali několikahodinovým bádáním v "bedně" a při tom zničili materiál v ceně převyšující třeba desetkrát cenu opravy. Musíme si zvyknou že informace je zboží za který se ve světě TVRDĚ platí. Řemeslo opraváře je právě v tom vědět. To je můj názor, můžete mít i jiný. Jinak nejsem proti tady rozebrat nějaký problém ale je třeba odlišit takový ty všeuměly který slíznou smetánku a my abychom pak dodělávali "vysazováky" atyp. závady ap. Asi víte o čem mluvím. Takovej je život.......
to máš svatou pravda proto se divým člověku který tady není ani regystrovaný a dost důkladně radí poradit se dá já jsem pro /ale jen poradit né opravit po internetu/ :smutny:

Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

#18 Příspěvek od kimi »

mi-ro, pit :aplause: :prst: :agree: :beer:

Návštěvník

#19 Příspěvek od Návštěvník »

:pc: :friday: :argue: :smash: :sm: :svolat: nìkdy se to už nedá
vydržet..... Dnes každý *chytrák* tomu rozumí a jenom pár * nadšencù*
se timto živí..

wiktor

#20 Příspěvek od wiktor »

no nevim co chcete ziskat na patnact let stary televizy ktera je stejna
s color 416 akorat ma scart zasuvku tu tedka najdete v kazdym sbernym dvore.

Uživatelský avatar
Georgy
Příspěvky: 5
Registrován: 17 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ - MO

#21 Příspěvek od Georgy »

Stále je dost zákazníků,kteří si za * rozumnou * cenu,i tento stařičký
televizor nechají opravit,většinou se jedná o druhý televizor v domácnosti,děti na něm hrají hry,děda v klidu kouká na fotbal,nebo slouží na chalupě,na zahradě..a pokud ještě je slušná obrazovka..opravit se to někdy podaří... a nějakou službu ještě udělá

wiktor

#22 Příspěvek od wiktor »

co vim ja tak tam casto vodchazel nasobic ale proti rubinum to jsou fakt drzaky narozdil u rubinu clovek nevedel jetli je ten plosnak z kuprexitu nebo je to tvrzena lepenka.

Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

#23 Příspěvek od kimi »

georgy :prst:

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#24 Příspěvek od mi-ro »

Některý opravdu ještě šlapou, kriterium zda opravit nebo ne je vždycky stav obrazárny jenže kdo může vědět jaká je obrazovka když nejede horizontál že jo. A pozor na takový který někde v chlívku stojí pět let a předtím chodily jako z praku, provozem se getruje obrazárna a za tech pět let se dokáže katoda pěkně otrávit kyslíkem kterej proleze podle zátavů.

Uživatelský avatar
pit
Příspěvky: 176
Registrován: 21 bře 2005, 01:00

#25 Příspěvek od pit »

zatím se to furt spravuje obrazovka se dá z regenerovat ale samozřejmě se dnes musí uzpůsobit cena opravy hodnotě televizoru 500kč dá do opravy každý a náhradní dily na tyto typi jsou skoro zadarmo tak proč to nespravit stále sou v této republice důchodci kteří ty peníze prostě nemají a proto je třeba někdy i ubrat páry :friday:

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od PetrK »

pit píše:zatím se to furt spravuje obrazovka se dá z regenerovat ale samozřejmě se dnes musí uzpůsobit cena opravy hodnotě televizoru 500kč dá do opravy každý a náhradní dily na tyto typi jsou skoro zadarmo tak proč to nespravit stále sou v této republice důchodci kteří ty peníze prostě nemají a proto je třeba někdy i ubrat páry :friday:
Souhlas :prst:
**** Petr ****

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#27 Příspěvek od mi-ro »

Souhlas, tím spíš že ti to někdo rád nechá v dílně na náhr díly :wink:

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od PetrK »

mi-ro píše:Souhlas, tím spíš že ti to někdo rád nechá v dílně na náhr díly :wink:
Bohužel takových by bylo. Když si pro to nepříjde tak s tím nemůžu nic dělat než to 6 měsíců skladovat a potom teprve vyhodit. Pokud si ale pro to příjdou a chtějí mě to tu nechat na ty náhradní díly, no tak to je ženu hodně rychle i s televizí. Kam by ty krámy člověk za chvíli dával, lidi si mnohdy pletou servis se sběrným dvorem :roll: .
**** Petr ****

Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

#29 Příspěvek od kimi »

PetrK píše:
mi-ro píše:Souhlas, tím spíš že ti to někdo rád nechá v dílně na náhr díly :wink:
Bohužel takových by bylo. Když si pro to nepříjde tak s tím nemůžu nic dělat než to 6 měsíců skladovat a potom teprve vyhodit. Pokud si ale pro to příjdou a chtějí mě to tu nechat na ty náhradní díly, no tak to je ženu hodně rychle i s televizí. Kam by ty krámy člověk za chvíli dával, lidi si mnohdy pletou servis se sběrným dvorem :roll: .
Souhlas :pray:

Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 424
Registrován: 19 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-MO

#30 Příspěvek od Frenky »

A tady nastavá problém .Ledničky i televizory jsou * nebezpečný odpad*.
Likvidace se platí !!! Cena 9.- Kč za kilogram.Takže likvidace televizoru
o váze 50 kg příjde na 450 Kč + 19% DPH = 535.50Kč.Určujícím prvkem
je obrazovka - takže vymontovat obrazovku,sundat vychylovačky
a odevzdat samotnou obrazovku...20 kg tj. 238.- Kč.Skřín,chassis se
počítá mezi odpad *normální*.Ještě budou starosti - kam s tím...
Možná jinde jsou ceny jiné,ale nová vyhláška platí....

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“