Myčka AEG Elektrolux Favorit 50870 Sensorlogic-Vyřešeno.

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#16 Příspěvek od p32 »

Jo, oni to určitě píšou v každém návodu, ale kdo by to četl, že? :wink:
Vyčistit filtry a občas sundat ostřikovací ramena a vyčistit taky. Vlastní jen čistící program myčky se taky nemusí používat, pokud se používají správné tablety a občas vyvětrá.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#17 Příspěvek od keemo »

jo, a pak se ti tam mnozi bakterie... kazdy pouziva ECO v snaze co nejvic usetrit

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#18 Příspěvek od p32 »

Co by se mi tam množilo? Nemůžeš každého posuzovat, že dělá to, co ty. :lol:
Já tam mám 8 programů a většinou používám pátý, co je na 70℃ a trvá 58 minut. Ta bakterie by musela mít sakra odolný skafandr. :lol:

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#19 Příspěvek od keemo »

:roll:

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Jenys »

p32: s tím návodem je to starý problém lidstva, v nejhorším čti návod :D
Tu myčku obsluhuje spíš přitelkyně, já ne, jen když něco nejde, ale tento problém jsem nějak neodhadl. Nezkoumal jsem zda by to mohlo dělat tohle s ucpanými dírkami. Vždy jsem se soustředil na filtr a výtok odpadu, ale jak jsou napájené ramena jsem nezkoumal. Nejsem opravář myček, tak neznám celou její funkci. Ale pravda je, měl jsem se na to víc soustředit :oops:
Právě když jsem vyjel ven s horním košem a vyndal ven rameno, tak už bylo víc jasné, že je tam problém. Holt platí známé:chybami se člověk učí a učí se do smrti :lol:
Jinak dveře vydržely celý program v délce 146 minut, takže bych to zatím dal jako vyřešené. Všem děkuji za rady a nápady, pomohlo to. :aplause:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#21 Příspěvek od p32 »

Většinou to bývá taková blbina, ale než se na to přijde, tak je člověk ochoten i návod přečíst. :lol:
Přiznám se, že by mě to v takové situaci taky hned nedošlo. Na to mám jen jednu radu - jak bych poradil jinému. :wink:

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Jenys »

Nojo, někdy na ty jednoduché věci přijde člověk až posléze. Fakt je, že jsem tu myčku nikdy moc nezkoumal, až jak jste tu psali o těch ramenech, moje chyba, že jsem to nešel rovnou prohlížet.
Tak třeba se tento problém může také někomu jinému hodit :)
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
kenybz2
Příspěvky: 17
Registrován: 09 kvě 2017, 02:00
Bydliště: Kůsek od Uherského Brodu

#23 Příspěvek od kenybz2 »

dovlekl jsem tuto myčku ze šroťáku proto abych ji používal v dílně na mytí součástí no ale jaksi nefunguje popíšu to
po zapnutí napájení proběhne test protočí se krátce motory pak se jakože spustí program sepne ventil napouštění ale voda se dostane jen do labirintu a do myčky se voda nenapouští...stále běží čerpadlo vypouštění
zádný eror nic....pokud otevřu dvířka a naleju tam kýbl vody a sepne tlakový spínač tak po uzavření zase vypouští....vodu to odčerpá a dál se nic neděje krom toho že stále běží čerpadlo vypouštění poradí prosím někdo?
Gdyž sa chce, tak ide fšecko.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“