R.I.P. Vladimír Brabec

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#16 Příspěvek od dvorak »

Malý postřeh - když krátce před V.Brabcem zemřel J.D.Novotný, ČT zařadila operativně starší Všechnopárty , kde J.D.vystupoval a v pravém horním rohu obrazovky byly jeho inicály, jak to ostatně ČT dělá vždy, když odejde někdo známý. Ale na V.Brabce jsem žádný vzpomínkový pořad nezaznamenal a ani ty inicály jsem neviděl. Nebo jsem to propásl ?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#17 Příspěvek od p32 »

No asi jsi to propásl všechno, protože zrovna teď to tam je.

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#18 Příspěvek od dvorak »

Proč ta ironie ? Ano, teď to tam je, ale předtím ne. Takže co jsem propásl ?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#19 Příspěvek od p32 »

Ode mne to nebyla ironie a ani nic osobního. Ironické to bylo spíše to tvoje. Všichni víme, že ČT1 dá jen to, co jí povolí nebo přímo nařídí EK, ale o tomto snad rozhoduje sama, ne? No a v neděli jim to jde asi pomaleji a vzpomínkový pořad o něm asi taky nemohou dát místo čehokoli. :wink:

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#20 Příspěvek od sinclair »

ČT je prostě oficiální sračkomet EU, ať bude na místě ředitele Dvořák nebo Hořák. Dívat se dá jen na ČT2 či Art a to ještě jen pozdě v noci.

Osobně jsem si velmi vážil pana Lukavského, jako člověka i jako herce, pana Brabce rovněž.
Byli to lidi ze "staré, skvělé herecké školy" a měli se od koho učit, pan Lukavský byl velkou autoritou i jako pedagog.
Přitom zrovna on si s režimem zadal naprosto minimálně, nejsem si ani jistý, zdali jsem jej zahlédl na Antichartě. Možná, že tam být musel, ale fakt se nepamatuju, že bych ho tam viděl naplno zabraného transfokátorem.

Panu Brabcovi bych Zemana rozhodně nevyčítal. Pokud by to nebyl on, byl by to někdo jiný, možná mnohem horší, nějaký typ Buchvaldek či podobné vemeno a už by se na to nedalo koukat vůbec.
A musíte uznat, že jako herec byl fakt dobrý.

Uživatelský avatar
kulikus
Příspěvky: 2484
Registrován: 10 pro 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od kulikus »

termit256 píše:Jakej ma smysl davat vsechny tyhle RIPy na bastlirnu?
Mně to přijde jako svodka vhod. Zrušil jsem TV a sleduju defakto Bastlirnu a svoje e-maily, tak bych o tom ani nevěděl.

Jeho názory i cestu k roli popisuje v tomto rozhovoru.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#22 Příspěvek od Mysteri »

Veľmi dobrý článok: http://kultura.zpravy.idnes.cz/vldimir- ... lmvideo_ts a aj triezva diskusia k nemu.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“