Nový telefon

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#16 Příspěvek od Standa99 »

Na Play máš appky k tiskárnám, samozřejmě musí mít WiFi nebo LAN.
Používám např. pro Epson viz. youtube.
Přílohy
epson_iprint.png
(23.1 KiB) Staženo 137 x
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#17 Příspěvek od p32 »

Celeron píše:No hlavně aby tě nepřekvapilo to, že pokud chceš 2 x SIM, že druhej slot bývá velice často hybridní, tedy buď osadíš druhou SIM, a nebo microSD.
S tím počítám, ale už z parametrů, co psal předtím Spiral, tak je vidět uložiště 32 GB, což mi bohatě stačí.

Stando, dík za odkaz. Pomocí toho jsem našel víc možností: https://play.google.com/store/search?q= ... apps&hl=cs

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#18 Příspěvek od konosuke »

no, mám 5 let starou Nokii dual sim s dosti nelogickým SW kde se často seknu při volbě karty no a pak volám služebně ze soukromé O2 co tam mám vloženou taky...tu jsem v Tescu koukal na Alcatel jenomže bílý a to je pro lékaře nebo lékárníka což nejsem
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#19 Příspěvek od p32 »

To nebude tím SW, ale to se blíží stáří. Však počkej, přichází doba, kdy si budeš plést telefon se žehličkou. :lol: Jinak mě je jedno z čeho volám, je to za stejné prachy.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#20 Příspěvek od Celeron »

Zdvihnout k uchu žehličku, nedej bóže ještě rozpálenou, to musí celkem dost bolet a docela dlouho. :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#21 Příspěvek od konosuke »

to jo, a druhé ucho si spálím když volám záchranku, telefonicky, že :(
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od hafca »

Mám nesmělý dotaz, co jsi nakonec koupil, nebo ještě vybíráš? Řeším to samé, přestala mi jít uprostřed telefonu dotyková vrstva. Koukal jsem taky na Xiaomi, ale Redmi 4X.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#23 Příspěvek od PeteBurns »

Ak ti vyhovuje cena, tak pri Xiaomi nemas nad cim uvazovat, parametrami a cenou su bezkonkurencne, vsetci ich mame :-D Hlavne Mi MAX a Redmi 4X, vsetky dodnes bez problemov, Samsung ani iPhone uz nikdy viac, ale teraz som objednal 3x Ulefone S7, za tu cenu s jeho parametrami na volania a GPS a WiFi uplne staci, skoda vonku rozbit dobry Xiaomi :)

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od hafca »

Má ten Redmi 4x komplet LTE? Návod co jsem našel je k ničemu a ani na stránkách toho moc nemají.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#25 Příspěvek od PeteBurns »

4G LTE: Band20-800MHz, Band3-1800MHz, Band1-2100MHz, Band7-2600MHz - vyzera to, ze podporuje vsetky frekvencie, co sa u vas pouzivaju.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od hafca »

Podle těch 800MHz asi ano. Je k tomu nějaký podrobnější návod? Třeba k nastavení toho infraportu, když už ho má.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#27 Příspěvek od p32 »

Tak jsem nakonec jen vybíral. Jak na sviňu mi vše jde, takže nemusím nic kupovat, ale jak jsem psal, tak na konec vyhrál ten typ, co psal Spiral. Je samozřejmě verze s LTE a bez LTE. Mě se jednalo hlavně o to, abych tam taky mohl připojit klávesnici nebo i tiskárnu. Vlastní uložiště to má 32 GB, tak bych vůbec externí kartu nedával a používat to pro dvě SIMky. Dá se na to získat i sleva 500 Kč, když uplatíš šrotovné na jakýkoliv starý mobil a potom dostaneš kupón na slevu např. v TS Bohemia.

Návod : https://www.navody24.cz/items/xiaomi/sm ... -58358.pdf

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od hafca »

Dík za info. Jen ten návod, ten kdo to vydává za návod, toho bych nakopal do brusele.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#29 Příspěvek od TAKJAN »

Mně začal zlobit Samsung S5610 (jen čtyři roky starý) a protože podobný se už nedělá, začal jsem se smiřovat s placatým. Pak snacha při změně tarifu dostala možnost HUWEI Y5 II za 900,-, tak si na mne vzpomněla a mám ho. Je to sice obyčejný krám, ale jednak mně je líto ho někam tahat a hlavně se nikam nevejde. V kapse to nejde a sako nenosím:-)) Tak ho mám nakonec jako MP3, na prolítnutí netu a aplikaci torque a používám starou Nokii 1600. Kdyby měla foťák je to supertelefon.. Simky už bohužel dávno klonovat nejdou.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od hafca »

Mám ještě jeden dotaz na majitele Redmi 4X. Máte nějakou přídavnou ochranu displeje, sklo nebo fólii?
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“