Zkušenosti s nákupy v LIDLu. 2

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#16 Příspěvek od Nakadah »

Čekat na telefonu na operátora 6,5h ... to je už nemoc ne?

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#17 Příspěvek od konosuke »

lumca iba žartuje, však ?
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#18 Příspěvek od lumca »

Proč nemoc? Pustím bezdrátové sluchátko na hlasitý odposlech a dělám své věci! Podle sebe zřejmě soudíš jiné! Jak jinak by se tam člověk asi měl dovolat? Stává se i u jiných, že na spojení s operátorem čekám delší dobu i hoďku, dvě, ale 6.5h to je fakt rekord! A dneska už mě to tady na stole "švitoří" skoro přesně tři hoďky. Zřejmě slušnej oddíl. Možná mají sídlo e-shopu - Chvojkovice Brod. :twisted:

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od forbidden »

Třeba je trpělivej jak Dave, když čekal na stirmastera. :lol:

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#20 Příspěvek od lumca »

Bohužel i dnes bez úspěchu. Po více jak třech hodinách to musím dnes ukončit já, máme tady od 10.45h poradu a nebylo by před společníky vhodné řešit své soukromé problémy, to nepřispívá k dobré firemní kultuře. Takže POZOR NA NĚ a šiřte to mezi prostý lid, aby pak nebyl někdo překvapený.

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#21 Příspěvek od lumca »

Takže i dnes odpoledne stále stejné "kvokání" od cca. 14.15h doposud. Podle mě žádné lídlácké KC s živými operátory neexistuje, ale je to jen takový zastírací manévr s pohádkou o přepojení na operátora s vloženými hláškami o možnosti využití webových formulářů na které stejně nikdo nereaguje. Asi lídlácký management někde něco podělal...! :cry:

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#22 Příspěvek od lumca »

Dnes zhruba od 8.30h setrvalý stav, stále kvoká plechová pusa do sluchátka! :D

Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#23 Příspěvek od Nakadah »

Tak aby se tam taky dalo dovolat, když jim pořád visíš na drátě :D

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#24 Příspěvek od lumca »

Myslíš, že mají jednu příchozí lajnu? :D

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#25 Příspěvek od lumca »

Dnes vyřešeno!

Uživatelský avatar
LADER
Příspěvky: 273
Registrován: 01 dub 2013, 02:00

#26 Příspěvek od LADER »

Zdravím,
začátkem týdne jsem zadal dotaz do jejich kontaktního formuláře. okamžitě mi přišla odpověď:

Z důvodu vysokého počtu dotazů jsou v současné době zpracovávány e-mailové dotazy se zpožděním. Prosíme Vás o pochopení. Děkujeme!

Zatím odpověď nedošla. A myslím, že do neděle nedojde, je totiž už pátek večer. To už to nebudu potřebovat vědět.
Ubuntu 22.04.4 LTS, LibreOffice Verze: 7.6.6.3, wxMaxima 20.12.1, Maxima 5.47.0 (SBCL)

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#27 Příspěvek od Hydrawerk »

Už jsem naživo viděl v Lidlu tu 🤐 pájecí stanici. Ručka je tutově napájená 230V. https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Digit ... p100224517
Hroty jsou zcela na k0k0t a nesehnatelné. Nekupovat v žádným případě.
Pokud máte strsšně hluboko do kapsy, tak si raději kupte něco takovýho. https://www.gme.cz/pajeci-pero-si-131b
Neznám to sice, ale lze k tomu aspoň koupit náhradní pájecí hrot, který vypadá dost obyčejně. Možná tam bude pasovat i kdejaký jiný hrot.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#28 Příspěvek od Mysteri »

,,LADER"
Tak im napíš:
,,To, že máte veľmi veľa ,,dotazov", asi znamená, že máte veľmi veľa reklamácií na Váš tovar, z čoho pre mňa vyplíva, že sa Vášmu obchodnému reťazcu budem musieť oblúkom vyhýbať, aby som nedopatrením nekúpil u Vás tovar, ktorý vzápätí budem musieť reklamovať a moju reklamáciu budete ignorovať odpoveďou, že mi odpoviete s oneskorením!" Preto ma pochopte, že do vašej predajne radšej ani nepáchnem!" :twisted:

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#29 Příspěvek od sinclair »

Proboha, letovačka v Lidlu...hned vedle byly hrábě, nebo trička?
Nebudu se opakovat. :-)

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#30 Příspěvek od Hydrawerk »

Tak nějaké ty akušroubováky z Lidlu nemusí být zlé.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“