zpoždění sepnutí relé

Základní principy, funkce, rovnice, zapojení - t.j. vše, co byste měli vědět, než se pustíte do praktické realizace elektronického zařízení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
hakamusai
Příspěvky: 943
Registrován: 17 dub 2007, 02:00

#16 Příspěvek od hakamusai »

Já mám pod GNDD viz obrázek.Ten SW vůbec.
Co máš za verzi KiCADu a OS (Win,Linux ...) ?
Přílohy
gndd.png
(5.71 KiB) Staženo 123 x

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#17 Příspěvek od MetalGod »

Mám KiCAD 4.0.7, linuxovou verzi.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

hakamusai
Příspěvky: 943
Registrován: 17 dub 2007, 02:00

#18 Příspěvek od hakamusai »

Aha,tak to bude asi ono.Já používám 4.0.6 pod Win7 64bit
Ještě k tomu kreslení schémat: před x roky jsem narazil na aplikace TinyCAD (opensource).Tehdy se mi na tom nelíbila velikost grafických značek oproti všemu.Před časem jsem na ten program narazil znovu(na GitHub serveru).Stále se to vyvíjí.Nevypadá to špatně.Druhou stránkou je na co mít 10 programů když stačí jeden (KiCAD).
Naposledy upravil(a) hakamusai dne 16 lis 2017, 12:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#19 Příspěvek od MetalGod »

Koukni sem. Taky si můžeš nainstalovat novější verzi.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

hakamusai
Příspěvky: 943
Registrován: 17 dub 2007, 02:00

#20 Příspěvek od hakamusai »

jj,vím.Na druhým disku mám nainstalovanou i nightly verzi(má spousty novejch funkcí).Ono se to stále vyvíjí.Když mám čas,tak poračuju na počešťování KiCADu.Kdyby tak někdo pomohl ...

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#21 Příspěvek od MetalGod »

Tak sem ty *.po soubory hoď, ne?

Nebo ještě líp, můžeš jim je rovnou poslat, použijou se v příští verzi. Nikdo po Tobě nechce, aby byl překlad kompletní, jde o to, aby tam ten jazyk byl, aby se jím posléze někdo mohl zabejvat.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

hakamusai
Příspěvky: 943
Registrován: 17 dub 2007, 02:00

#22 Příspěvek od hakamusai »

Ono je to trošku složitější.V souboru *.po jsou už přeložený stringy.Při překladu něčeho musím ten strig najít v aktuálních zdrojovejch kódech KiCADu a to nakopírovat a upravit formát pro samotnou lokalizaci.Dalším problémem jsou verze KiCADu od různých vývojářů.Bejvají tam stringy jinak,tak to pak s tím release nefunguje.Každej přeloženej string je třeba odzkoušet jestli funguje a zobrazuje se správně (někdy bejvá problém).U angličtiny má někdy jedno slovo X významů a je třeba vědět co se vlastně překládá.
Pro mě by bylo nejlepší ,kdyby mi někdo poslal(na hakamusai(zav)seznam(tecka)cz) obrázek vytvořenej PrnScr viz. třeba tohle (přeložený stringy můžou bejt i v textovým souboru s označením jednotlivejch stringů):
Přílohy
img1.png
(39.38 KiB) Staženo 126 x

Odpovědět

Zpět na „Teorie“