Ulozeny neznamy ucet v prohlizeci FF.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#16 Příspěvek od robo »

Naistaloval jsem FF a prihlasil se k uctu. Pote se spustila synchronizace prihlasovaci udaje, doplnky, historie, otevrene panely.
TeamViewer mam nainstalovany a sem tam ho pouziji kdyz si nekdo z okruhu asi 3 znamich lidi nevi rady a potrebuji pomoci s pc. Podle jmena majitele plat. karty ktera je prirazena k MS uctu mezi nima neni.
Jako mam v FF ulozen login k webum a emailu nekoho jineho, to jo ale jsou to osoby co znam a byl to zamer, povolene majitelem onech prihlasovacich udaju. Vedel jsem o tom a provadel jsem to ja. Mam je ulozene, nikdy jsem toho nezneuzil a uz se stalo ze se to i hodilo, osoba si nemohla vzpomenout. Neni mozny ze by se prihl. udaj k MS dostal nejak omylem do meho uctu FF, chyba na strane FF? Jako nenapada me jine vysvetleni.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#17 Příspěvek od p32 »

Chyba na straně FF určitě ne. Spíše bych to viděl na něco při manipulaci s TeamViewrem. Projdi si jeho nastavení.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#18 Příspěvek od robo »

je to ulozeno v prohlizeci takze jak se to tam dostalo kdyz ja to nebyl a vylucuji ze by to u meho pc vyplnil a ulozil nekdo jiny. Pokud by nekdo cubnul muj ucet na FF, vyplnil je na svem pc a chtel delat nejakou zaskodnickou cinnost tak prece nepoleze na web MS aby se prihlasil na ucet a tyto udaje jeste ulozil. To je uz podivna konstrukce akce. TeamViewer ne, pripojuji se na jine pocitace a ja jsem ten co proleza jine pc. nemam v nastaveni TV automaticke prihlaseni takze pokuid by i nekdo chtel pres TV pristoupit k memu pc tak by me o teto sitauci TeamViever spravil.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#19 Příspěvek od p32 »

Ale já to tak vůbec nemyslel. Myslel jsem to tak, že sis to udělal sám. Tak zkus to nastavení prostě projít. Možná nic nenajdeš, ale bude to další potvrzená cesta, kterou to nešlo. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“