Co se podělalo na seznam.cz?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dobrman
Příspěvky: 1470
Registrován: 12 srp 2012, 02:00
Bydliště: J H

#16 Příspěvek od dobrman »

tak jsem to zkusil,
v anonymním okně mi to Novinky (jednotlivý zprávy) rozhodí úplně stejně.
A i uBlock ukazuje stejně 25 ... :(

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#17 Příspěvek od BOBOBO »

Nejspíš nevím , co to je anonymní okno , asi o to přijdeš , když jim všechno odklikneš , což dlouho nedělám a tak třeba nemám YT . Ale za pocit mi to stojí .

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#18 Příspěvek od EKKAR »

Tak hlásím, že po Silvestru mi to ve Firefoxu ne přímo na Seznamu, ale na hovninkách.cz dělá ten samej problém s rozhozením stránky do html, jakej byl nahlášenej v prvním příspěvku - asi se jim vožrali softptáci a něco povorali v enginu, FF bejvá historicky nejtolerantnější k 3,14čovinám vymyšleným občas výhradně pro Explodér/Edge ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#19 Příspěvek od serviceman »

Novinky jsou v tomto směru nejhorší. Jakmile se načtou obrázky tak to zastavím a je to OK. Musím dodat, že mám ještě NoScript.
Naposledy upravil(a) serviceman dne 01 led 2018, 14:07, celkem upraveno 1 x.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#20 Příspěvek od TAKJAN »

V anomymu mi jdou i novinky OK. Chrome

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od hafca »

Mě novinky jdou normálně i se spušťeným Adblock Plus. Ale možná je to tím, že Firefox mám pořád v.53 a dokud to půjde, tak u ní zůstanu.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
satam
Příspěvky: 562
Registrován: 21 led 2010, 01:00
Bydliště: Cheb

#22 Příspěvek od satam »

S údivem čtu v tomto vlákně o vašich problémech. Používám poslední verzi Opery a ať reklamu blokuji (vestavěným blokováním Opery) nebo ne, všechny stránky se mi zobrazují normálně, korektně, podle nastavení s reklamou nebo bez ní.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#23 Příspěvek od EKKAR »

V Opeře (aktuálně v.49) to jede, já jen že jsem zkusil FF a tam to blbne ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#24 Příspěvek od BOBOBO »

Nemusím ani další věci , prdím na ně .

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#25 Příspěvek od EKKAR »

Tak už se hovninky.cz posraly i v Opeře - normálně se přes celou plochu článku roztáhne reklama s logem stopy po pacce jakoby kočky nebo psa v pravým dolním rohu (že by ten seznamovskej raťafák mezi dva chleby?) a zakreje to obsah. Musím dát v Opeře pravý myšítko, vybrat "Blokovat obsah" a potvrdit vytvoření filtru - a Ctrl R nebo F5 pro refreš stránky. A už se mi stalo, že jsem měl takhle přes sebe přeložený 3 různý okna - černý, bez obsahu, jen s tou packou v dolním rohu. Nebo že by Seznamákům takhle někdo hacknul web? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od hafca »

Máš to nějaký rozbitý. :wink: Obrázek je minutu starý.
Přílohy
nov.jpg
(47.63 KiB) Staženo 80 x
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#27 Příspěvek od serviceman »

To rozsypání dělá na Novinkách, ale i jinde v AdBlocku EasyPrivacy filtr. Tady k tomu něco je: @@dopc.cz$image, nebo rovnou: @@dopc.cz$third-party
FF je pak nutné znovu restartovat.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
spacewolf
Příspěvky: 208
Registrován: 20 črc 2015, 02:00

#28 Příspěvek od spacewolf »

Co byste doporucili za verzi FF a pluginy (od urcite verze FF nepodporuje stare pluginy a moje blockace prestali spravne fungovat) na blokovani reklam pripade jiny prohlizec?

Potiz je ze jak google a jini serou na standard HTML 5 a zaplacavaji svoje potreby svyma shitama (nebo se to ojebava jquery a jinyma nastavbama) tak se musi prohlizece neustale aktualizovat (pamatuju dobu kdy FF mel jen jednociferne cislo a vydrzelo to vic jak rok, pak to zacalo skakat 17,25,33,47,51...) protoze potom nektere stranky se budou spatne zobrazovat.

Nenasel nekdo nejaky plugin ktery by znemoznil strankam rozpoznat zda mam adblock nebo ne? Pripadne ze nepodporuju cookies?

Nekdy to resim tak (u videi) ze si otevru pruzkumnik kodu v FF a inkriminovane casti, co prekazeji pres celou stranku nebo video, vymazu.

PS: A to ani nezminuju ze nektere servery maji podporu od evil SW firmicek kdy si nahravaji vase prohlizeni jejich stranek i s pohybem kurzoru. Jsem pro svobodu Internetu ale tohle by mohli aspon oznamovat ze na nas uzivaji takovy smirovaci soft.

Uživatelský avatar
dobrman
Příspěvky: 1470
Registrován: 12 srp 2012, 02:00
Bydliště: J H

#29 Příspěvek od dobrman »

serviceman píše:..... @@dopc.cz$image....
tak tohle jsem doplnil do vlastních filtrů v uBlocku a mám po problému...

Takže dík

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#30 Příspěvek od PixelOrgy »

Jen pro doplneni - Opera pouziva uz nejakou dobu engine WebKit (jeho variantu), je zalozena na Chromium.

Puvodni Opera s Presto enginem pokracuje pod nazvem Vivaldi...

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“