Bazos.cz - nejde odkaz na mailovou adresu

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#16 Příspěvek od rnbw »

Ja nemam cas cely den zdvihat telefon a natahovat sa s 🤐.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#17 Příspěvek od p32 »

Tak ten telefon zahoď, k čemu ti je?
Já jsem vždycky dával kontakt na telefon i email. Výsledek?
Na email se ozývali vyčůraní dementi. Na telefon to zkoušela asi jen jedna čtvrtina, jinak jen vážní zájemci. Kdo měl fakt zájem, to se poznalo hned. Chtěl přijet co nejdříve, zaplatit a odvézt.
Když jsem sám něco sháněl a pro dotyčného by to byl určitě kšeft, tak jsem napsal na email. 70% jim to trvalo víc jak 3 dny než odpověděli a nakonec z toho vylezl "zajímavý" kšeft, který jsem slušně zamítl a jinde vzal za 50-60% ceny. Po telefonu jsem se dohodl vždy konkrétně a rychle ke spokojenosti obou stran.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#18 Příspěvek od Achab »

Telefon a mail inzerenta pro jistotu zadávám do Googlu, jestli někde nefiguruje v negativní souvislosti. Jednou jsem
po dohodnuté transakci a odeslání částky zjistil, že dotyčného proklínalo několik lidí jako slibotechnu a podvodníka. Naštěstí proběhlo všechno v pořádku, ale kontakty už radši prověřuju.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#19 Příspěvek od rnbw »

p32 píše:Tak ten telefon zahoï, k èemu ti je?
Ze by na telefonovanie? Ked potrebujem niekam zavolat alebo ked skutocne niekto nieco potrebuje hned.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#20 Příspěvek od p32 »

No fakt, tak to ho máš na to, co já. To nebylo nic osobního, jen že bych používal na takové případy druhý telefon např. s předplacenou kartou místo falešného čísla a věděl bych, kdo a proč mi tam volá, protože vše ostatní mám na tom prvním. Aspoň tady je předplacenka z pár korun.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#21 Příspěvek od rnbw »

Treti telefon kvoli tomu nosit nebudem a keby som ho nechaval doma, tak to uz je rychlejsi mail (na ten mozem odpovedat aj v praci).

Odpovědět

Zpět na „Software“