Přesměrování URL

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jura80
Příspěvky: 908
Registrován: 05 lis 2011, 01:00
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od jura80 »

Jé, díky. A kam to mám nahrát? Já fakt nevím. Zatím jsem všechno na eshopu řešil metodou pokus- omyl, včetně třeba překopání faktur na neplátce DPH a spoustu dalších věcí...

(napadlo mě dát product.php s tím kódem do kořenovýho adresáře a stejně to nefunguje, i když zruším přesměrování v .htaccess...)
Nejsu žádným fóristem, ale když něco negómu, tož, přindu se zeptat. A když se nesnesitelně nudím, nebo když jsu na plech, někdy se může stát, že se i pokusím poradit. Zdraví Jura!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tady na EB je z jistých důvodů toto, a funguje to bez problémů... I když je to trošku něco jinýho. Vykřičník je tam navíc.
RewriteCond %{HTTP_REFERER} .*feder!mann.cz.*$
RewriteRule ^(.*)$ http://www.forum.feder!mann.cz/
Možná hledáš spíš toto:
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^elektroworld.h51.eu [NC]
RewriteCond %{HTTPS} off
RewriteRule (.*) http://www.ebastlirna.cz/$1 [R=301,QSA,L]
To je příklad z doby, kdy jsme se "stěhovali"...
Naposledy upravil(a) ZdenekHQ dne 28 kvě 2018, 19:47, celkem upraveno 1 x.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#18 Příspěvek od rnbw »

jura80 píše:Jé, díky. A kam to mám nahrát? Já fakt nevím. Zatím jsem všechno na eshopu øešil metodou pokus- omyl, vèetnì tøeba pøekopání faktur na neplátce DPH a spoustu dalších vìcí...

(napadlo mì dát product.php s tím kódem do koøenovýho adresáøe a stejnì to nefunguje, i když zruším pøesmìrování v .htaccess...)
Ten system, co tam teraz mas, pouziva asi tiez mod_rewrite, takze je mozne, ze sa k tomu product.php vobec nedostane.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od ZdenekHQ »

Nebo musíš v administraci povolit samotný htaccess, jinak ho to ignoruje. Mimochodem, "relativně novej" indián už kašle na nekorektní příkaz typu "deny from all".

Takže ti, co měli podobnej htaccess mají najednou přístupný adresáře, a ani o tom neví...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
jura80
Příspěvky: 908
Registrován: 05 lis 2011, 01:00
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od jura80 »

Díky za snahu. Ani jedna z možností nefunguje, takže zůstávám u tohodlenctoho:

Kód: Vybrat vše

RewriteRule ^product.php?$ http://aesobchod.cz [QSA,R=301,L] 
Je to lepší než nic.

Používám Prestashop. To přesměrování se dá řešit přímo v nastavení konkrétních produktů, ale dřív jsem nebyl dostatečně prozíravým, a teď už je pozdě. Jinak je taky prestashop fórum, ale tam standardně nikdo moc neporadí. Jsou tam spíš tací ajťáci, co tu prestu dělají za peníze. Pořád se tam třeba mnozí vyptávají na stejný věci, ale odpovědí se nedočkají (páč jsou na vyřešení třeba placený moduly).

Jinak .htaccess je samozřejmě povolený.
Nejsu žádným fóristem, ale když něco negómu, tož, přindu se zeptat. A když se nesnesitelně nudím, nebo když jsu na plech, někdy se může stát, že se i pokusím poradit. Zdraví Jura!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“