MSI EX700 a windows 10 ?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Hubert_79 »

To já taky - našel jsem u popelnic takové to placaté HP do kanclu. Procesor Pentium DualCore či něco takového a 2GB RAM. Sedmičky. Office a net na tom běží dobře, dokonce i s integrovanou grafikou. A jak říkáš - disk je 7.2k RPM. A když pak máš v notesu 5.4k nebo dokonce 4.2k tak zrovna u těch sedmiček je to hrozně znát.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#17 Příspěvek od rnbw »

Preto lepsie notebooky mali z vyroby tiez 7200RPM disky. To je dovod, preco su aj po 10 rokoch rychelsie ako nove lacne smejdy.

Uživatelský avatar
lacko1
Příspěvky: 36
Registrován: 24 říj 2006, 02:00
Bydliště: Košice

#18 Příspěvek od lacko1 »

Dobry den !

tak, pocas tych sviatkov oslav zalozenia CSR a vsetkych.Sv. som nainstaloval Win 10 na SSD. Boli nejake peripetie s ovladacmi ale nakoniec to funguje a ovela sviznejsie ako s Win XP. Aj Office 16 na tom bezi svizne. Co sa mi nedari je vytvorit image disku, stale to vyhadzuje chybu 0x80780049. Ale viaceri na to poukazuju, ze je to nefunkcne. Tak zatial pouzivam Acronis. Dufam, ze uz ziadne "vychytavky" sa neobjavia. Este vymenim RAM-ky, ak sa mi podari zohnat nieco za primerane €. :D :D a malo by to "vyderzaj pionier" 2-3 roky, mozno.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“