Google Play žere paměť

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Lukas-Peca »

Teď už je tam těch problémů víc, mobil se občas nechce připojit na data, občas nejdou posílat SMS, aktuálně neustále padá a zase se restartuje nějaký proces, který zobrazuje stavový řádek, takže pořád vyskakuje chybové hlášení. Vidím to tak, že mobil reklamuju a začnu využívat služební. Snad vydrží fungovat aspoň rok jako tento.

Docela mě to zklamalo. Zachoval jsem se jako vzorný uživatel, koupil jsem si značkový mobil, nechával jsem proběhnout všechny aktualizace, kromě pár základních aplikací jsem mobil nezaplňoval blbostma a stejně je jeho systém necelý rok od koupě v takovém stavu, že jsem rád, když si z něj vůbec zavolám. Máti, která má úplně stejný mobil a používá ho stejně s tím rozdílem, že se nepřipojuje na wifi a aktualizace vůbec neřeší, s ním nemá žádné problémy.

Mimochodem je to Xiaomi Redmi 4A. Když jsem si ho koupil, byl jsem s ním vzhledem k jeho ceně naprosto spokojen, nadchl mě výborný foťák.

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#17 Příspěvek od JiriTom »

To není špatný mobil, zkusil bych ještě před reklamací tovární reset a nějaký čas testovat...

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#18 Příspěvek od xsc »

Lukas-Peca píše:Mimochodem je to Xiaomi Redmi 4A. Když jsem si ho koupil, byl jsem s ním vzhledem k jeho ceně naprosto spokojen, nadchl mě výborný foťák.
Ten mám taky a bez problémů. Takže buď vada kusu nebo nějaká podivná aplikace, která to rozsekala. Zkusil bych tovární nastavení, pro odvážnější je možné stáhnout oficiální image, jen nedistribuovaný automaticky s updatem na Android 7.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“