Sháním nákupce na eBay

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od hafca »

Pleteš si to s jinými firmami. Tahle sídlí tady a nic podobného nezajištuje. Jen pro mě nakoupí co si vyberu a jde sem poslat.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#17 Příspěvek od termit256 »

Ja jsem to podrobneji nekoumal. Tak v tom pripade jsou to jen vyhozene prachy. Udelaji za penize jen to, co si muzes udelat ty sam dvema kliknutimi mysi zcela zdarma.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od PotPalo »

Je to on? 5,34€ na AliExpress: >odkaz<
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#19 Příspěvek od tomasjedno »

Vypadá to že ano, ale holt si na něj měsíc dva počkáš, a když budeš mít kliku, tak přežije i dopravu v bublinkové obálce.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#20 Příspěvek od rnbw »

Na AliExpresse su sice vacsinou veci o trochu lacnejsie ako na eBay, ale predajcovia viac ojebavaju, reklamacie su zdlhave a problematicke a doprava trva aj viac ako mesiac.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od otakarv »

Já nakupuji pouze z Aliexpress, mám tam svůj účet. Před léty jsem si pro tento účel půjčoval platební kartu od syna (on odtamtud také stále něco potřeboval až si začal objednávat sám a opravovat se také něco naučil) ale nakonec jsem si zřídil svojí od poštovní banky. Využívám také u této banky aplikaci "Peniaze s5", něco podobného je i v Čechách. No včera jsem objednal za nějakých 24€ a dnes ráno jsem zjistil, že jsem to neobjednal přes tuto aplikaci ale přímo, dělá to něco kolem 1€, není to moc ale pro mě jako invalidního důchodce to je dost. Euro k euru a máme milión :lol: .
Pár krát se mi také stalo že číňan mi poslal fake součástky, něco jsem vyreklamoval ale na něco jsem přišel pozdě a už nebylo možné uplatnit otevření sporu. To samé syn, ten také zůstal při Aliexpress a s reklamací neměl nikdy problém.
Naposled nyní řeším podsvícení u LG televize, než jsem se k tomu dostal tak vypršel čas ochrany a já zjistil pomocí pár užívatelů zde na foru že číňan mi poslal úplně jiné LED-ky navíc s opačnou polaritou, tak jsem narychlo objednal z AME. Včera přišel mail z české pošty (neposílají na Slovensko a já to mám 10km) že balík je na poště, volal jsem tam zda mi jej může vyzvednout syn, odpověď: máme dneska zavřeno, předělávají nám elektriku :roll: . No, mám já to smůlu, musím počkat do pondělka ale také musím přiznat, jsem tak trochu lajdák, mohlo to být vyřešené. :opravar:

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“