Nabíjecí přenosný reflektor z ali

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#16 Příspěvek od Kvicala_r »

Tak jste mě nakopli k tomu to pokusně taky objednat. Kdyby chcíply LED, tak s tím si hravě poradím. A dnes mi došly dvě sady po 4ks NCR z Ali. Mrkni na recenze, ty aku už používám v několika provedeních a kapacita kolem 3Ah se zdá stabilní a v pohodě..

Uživatelský avatar
BigSandy
Příspěvky: 745
Registrován: 28 črc 2015, 02:00

#17 Příspěvek od BigSandy »

Kvicala_r píše:dnes mi došly dvě sady po 4ks NCR z Ali. Mrkni na recenze, ty aku už používám v několika provedeních a kapacita kolem 3Ah se zdá stabilní a v pohodě..
Ta cena těch Original LiitoKala 18650 z činy vypada zajimavé, i ty recenze, ale už delší dobu uvažují, proč každy kupuje jen jednu.
Malo kdy se tam najde nějaký dvažlivec a koupí vice kusu.
A to ne jen na te strance co jsi tu dal, ale projižděl jsem jích na ali spoustu.


Zatím jsem v prací štipl tyto, než na to přijdou
https://www.vaporism.cz/bateriove-clank ... -3400-mah/ :D

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#18 Příspěvek od Sadra17 »

protože většina lidí to kupuje do ručních baterek a tam je většinou jedna v balení tak stačí už jen jedna přikoupit :wink:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“