pračka AEG lavamat, mylná záměna triaku za tyristor

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dolejsi14
Příspěvky: 213
Registrován: 11 zář 2011, 02:00
Bydliště: Město husitů

#16 Příspěvek od Dolejsi14 »

Tak nějak. :) Skutečně mě štvalo, že jsem to sám uvedl do nefunkčního stavu a pak jsem ještě navíc tápal. Ale zase dobrá zkušenost k dobru.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#17 Příspěvek od BOBOBO »

Zdravím přispívající , má ale někdo i z něčeho podobného schema zdroje se všemi větvemi . Předpokládám tři napětí . Měl jsem zde programátor od sušky , ale rozkreslovat ho zdarma se mi nechtělo , a ještě k tomu "hned" . Má s tím někdo zkušenost , ten zdroj u mne bez periferií pulzoval . Někdo se v tom již vrtal , měnil minimálně ten síťový odpor . Měřil jsem elyty , byly OK . A k tomu opět prosbu o uvedení té ruské stránky s uvedením Pinoutů u zdrojových IO . Zase se to zde snažím nalézt , ale prd . Děkuji

Uživatelský avatar
patrikvarga
Příspěvky: 1062
Registrován: 24 dub 2007, 02:00

#18 Příspěvek od patrikvarga »


Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#19 Příspěvek od BOBOBO »

Děkuji , budu si muset udělat písemnou zálohu . Ono se vymění pcželezo a jaksi je vše fuč .

Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

#20 Příspěvek od tornado6 »

Nechápem aký má význam pre šikmookých dávat do puzdra jednu vec a označit ju ako niečo celkom iné, mne sa to stalo v zdroji k STB, povodný IO bol označený ako VIPer22A a ked som tam dal origo kupený VIPer22A tak som sa divil ako to mohlo fungovat ked + a - idu do skratu a zistil som že tam bolo preznačene niečo ine s pomocou kolegu odtialto z bastlirny a tej stranky určujucej podla pinoutu čo tam má ist ---- šikmoočká su skrátka idioti. :evil:
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=91057

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“