Pojištění auta, ale od koho?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#16 Příspěvek od termit256 »

Dalo by se rict nastesti, i pro ty pitomce kteri si kvuli usetrene stovce davali nejnizsi limit co jde. Mam jednoho takoveho blba v sirsi rodine, dluhy nesplati do konce zivota.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#17 Příspěvek od BOBOBO »

Pojišťovny od A mi nesmí do baráku . Šťourají cokoliv proti plnění . Také mám od podnikatelky pojistku za pár NE! na pár , s omezeným nájezdem . Tam je omezen na 10tkm , což mi pro třetí šrot bohatě stačí . Ale spíše hledej dobrého prodejce . Kupoval jsem v bazaru ten třetí šrot coby zálohu . Nabízeli mi pojistky , jen jsem zavolal "své" a když jsem jim ukázal cenu , tak se káceli ..... Inu někomu stačí procento , někdo chce dvě :lol: :lol:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#18 Příspěvek od p32 »

Nejhorší je snad Česká Pojišťovna. Tam jsou dlouhodobě kvalifikovaní zloději. A ano, vyplatí se např. Česká podnikatelská, ale i tam stejně jak jinde, po dvou letech dát zavčas výpovéď a po obdržení za nimi zajít v klidu uzavřít novou pojistku za méně, než bylo posledně. Nikoho tímto způsobem neokrádáte, jen se nenecháte okrádat aspoň o tu jednu čtvrtinu, co si neomaleně navyšují sami. Máš bonus? Tak ti zdražíme a bezdůvodně. :wink:
A limity se zvýšily hlavně proto, že jim bylo blbé, že x krát zvýšili pojistné.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od hafca »

Ano, u ČP jsem byl a po prvním roce zdražení o cca 200,-, druhý rok už o 400,- a ted už o 600,-. Proto hledám jinou pojišťovnu, kde by byli slušnější, ale jak to tak vidím, všude zůstat rok a jít jinam. Nechápu to, klient, který je vlastně nic nestojí, platí včas a oni se nestydí ho takhle obírat.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#20 Příspěvek od p32 »

Jak píšu, přestat se stydět a jednat jako oni. Máś bonus a oni ti pošlou zvýšení? Musejí to posílat v termínu tak, abys stihl dát výpověď a otázka zní, proč ji nedat. Novou smlouvu pak hledat podle toho, co se platilo minule mínus 5 % jako za ten bonus a ejhle, ono to funguje. :lol:
Co je asi tak na tom nejdůležitější, tak nebýt línej a blbej, že mě ty 2 stovky navíc (neopodstatněné) nezabijou. Ony to nejsou jen ty 2 stovky, ale ještě dalších 150 Kč, co ti neslevili a dohromady 3-4 stovky ročně.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#21 Příspěvek od Pikofarad »

Tak jako mají mobilní operátoři podpultové ceny,tak i pojišťovny.Jak jsem poslal ČP výpověď,tak se hned našlo řešení se 40% slevou.Líná huba,holé neštěstí :!:

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od hafca »

Minule se mi taky ozvali, teď zatím ne. Mám ještě 3 týdny čas, tak se uvidí.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#23 Příspěvek od BOBOBO »

Dodatek : výpověď dávám vždy a automaticky .

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#24 Příspěvek od sr71 »

Syn si chce kupovat svoje první auto a slyšel jsem že je výhodné, kvùli nižšímu povinnému ruèení, aby to auto bylo pojištìné jakoby na mì (protože mám plné bonusy zatímco on žádné a ještì je mladý = riziková skupina). Jen úplnì nechápu jak to správnì provést. Vím že asi lze uzavøít pojištìní jeho vozu tak že pojistník budu já, staèí to takhle? Nebo je to složitìjší a musím tøeba být uvedený nìkde v TP jako provozovatel?

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#25 Příspěvek od Sadra17 »

stačí, taky to tak budu muset udělat sestře protože pro ní by bylo pojistný na 1.9 nějakých cca 10 palackých 8O

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#26 Příspěvek od Eleman »

Přesně tak, jen je třeba si uvědomit, že taklhe si mladý(á) nevyjezdí žádný bonus.
A v případě zaviněné nehody jde případný malus za tebou.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#27 Příspěvek od Sadra17 »

bohužel ale co má dělat, koupí auto za 20 dalších 5 sežere servis a ještě 10 pojistka :oops:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#28 Příspěvek od p32 »

Chcet tímto pomoct? Takže spíše zaškodíte nejen sobě, ale i tomu druhému. Má to smysl jen v některých případech.
No a pokud je to drahé, tak ať nejezdí.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od workhard »

Používám Ušetřeno, osvětlím jim situaci a nechám si zpracovat nabídky, buď podstřelej, anebo ne.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#30 Příspěvek od Kvicala_r »

Tak tady sem trefil nějakou hodnou pojišťovačku. Sama si to hlídá, k výročí smlouvy se vždy sama ozve a napíše adekvátní nabídky. V případě zájmu pošle jen papíry s označením, co kde podepsat a vrátit doporučeným dopisem.
Stojí mě to chvilku na poště a při udržování dvou motorek a aut se to úspěšně vrací..

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“